[sam_zone id=1]

Deniz Akkaya büyük bir kaza atlattı! Karnına demir saplandı

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde hayatı felç eden kar yağışından eski manken Deniz Akkaya da nasibini aldı. Dengesini kaybetti demir saplandı Akkaya, otoparkındaki karları temizlediği sırada feci bir kaza atlattı....

147
147

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde hayatı felç eden kar yağışından eski manken Deniz Akkaya da nasibini aldı.

Dengesini kaybetti demir saplandı

Akkaya, otoparkındaki karları temizlediği sırada feci bir kaza atlattı. Ünlü isim, güvenlik demirlerinin üzerine çıkarak uzanmaya çalıştığı sırada bir an dengesini kaybetti ve karnından yaralandı.

Yarasının ciddi olduğu öğrenilen Akkaya’ya tetanoz aşısı yapıldı.

Olayı Instagram hesabında anlattı

Akkaya, olayı kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerine duyurdu. Ünlü isim, fotoğrafı paylaşırken, Sevgili sosyal medya dostları ve benim özellikle spor paylaşımlarımı bekleyen canlar, bir süredir paylaşım yapamıyorum. Çünkü kar nedeniyle çöken otoparkımın üzerindeki karları küremeye kendim çalışıp (nedense böyle bir özgüven geldi bendenize) güvenlik demirlerinin üzerinden uzanmaya çalışırken bir tanesinin karnıma saplanması neticesinde büyük bir kazanın ucundan döndüm. Dikişler atıldı, bir güzel tetanoz aşısı oldum ama şimdi iyiyim, yarın spora gidiyorum” notunu düştü.

In this article