Deniz Akkaya, son sürat Youtube için hazırlanıyor

Eski manken Deniz Akkaya, mankenlik kariyerini bırakarak televizyonculuğa adım atmıştı. Akkaya, geçtiğimiz yıl Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın isimli bir magazin programında Seren Serengil ve Mesut Yar ile...

2
2

Eski manken Deniz Akkaya, mankenlik kariyerini bırakarak televizyonculuğa adım atmıştı. Akkaya, geçtiğimiz yıl Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın isimli bir magazin programında Seren Serengil ve Mesut Yar ile birlikte sunuculuk yapmaya başlamıştı.

Duymayan Kalmasın programına nokta koymuştu

Ancak bir süre sonra programdan Mesut Yar ayrılmış, Seren Serengil ile Deniz Akkaya devam etmişti. Akkaya da bir süre Serengil ile programı sürdürmüş ancak o da Mesut Yar gibi Duymayan Kalmasın’a noktayı koymuştu.

Takipçilerinden fikir almıştı

Ünlü isim, televizyonculuğa Youtube’da devam edeceğini duyurmuştu. Youtube’da bir kanal kuracak olan eski manken, sosyal medya üzerinden takipçilerine ne tür içerikleri isteyebileceklerini de sorararak fikir almıştı.

‘Bambaşka bir kanal olacak’

Akkaya, bu konudaki hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Ünlü isim, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, son hazırlıkları yaptıklarını, farklı ve bambaşka bir kanal olacağını ifade ederek, “Televizyon platformunda da varım ama burası bambaşka olacak” dedi.

Öte yandan Youtube platformu ünlü isimler arasında günden güne popülerleşiyor. Didem Soydan, Ahu Yağtu, Buse Terim, Zeynep Demirel gibi ünlülerden sonra Deniz Akkaya da Youtube dünyasına adım atmış olacak.

In this article