Deniz Akkaya: Herkes neden başkalarının hayatlarıyla bu kadar ilgili?

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında. Akkaya, sosyal medya hesapları üzerinden hayata ve insanlara dair getirdiği eleştirilerle de adından söz ettiriyor. Akkaya, son...

2
2

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında. Akkaya, sosyal medya hesapları üzerinden hayata ve insanlara dair getirdiği eleştirilerle de adından söz ettiriyor.

Akkaya, son olarak, herkesin başka insanların hayatlarıyla ilgili aşırı ilgili olmasından duyduğu rahatsızlığı ifade etti.

Manken Akkaya, şunları söyledi:

‘Paranın şovunu yapan kiralık arabayla gezer, kirasını ödeyemez’

“Sevgili sosyal medya dostları; Bazen insan hayret ediyor paylasım altına yazılan yorumlara…

Benim mutluluğum ile ilgili olan,gerçekten dertlenenlere ve bu sayfada gizlice gezenlere;
Şu an yaptığım paylaşımda da ingizcesi yeterli olanlar anlayacaktır anlamayanlar için Türkçe meali, 3 şey gizli tutulmalıdır: özel hayat, gelir ve bir sonraki adım…

Bu benim yaşanmışlıklar neticesinde hayat mottom. Neden mi? Maddiyatın şovunu yapan kiralık araba ile gezer, kirasını ödeyemez; özellikle hayatını göze sokan aldatıyor, aldatılıyor ya da kendi cinsinden hoşlanıyor, saklıyor. Hayallerde yaşattığı işini gücünü çok paylaşanın yok öyle bir şansı.”

‘Sosyal medya paylaşımları hayatın kendisi değildir’

“Bu nedenle rica ediyorum geçmiş tozlu raflar magazin haberleri gibi mazide kalmış mevzular gibi niyazi olmayalım. Bir de kimse yanlış anlamasın herkes başkalarının hayatı ile neden bu kadar ilgili? Yoksa kendi hayatları bu kadar mı yaşanası değil?

Sosyal medya paylaşımları hayatın kendisi değildir. Bir asaleti olmalı ama her şeye bu kadar anlam yüklemek artık komplo teosi olmuyor mu sizce?”

In this article