Demet Şener’den sert tepki! “Hediyesini istemiyorum”

İbrahim Kutluay ile boşanmak üzere mahkemelik olan Demet Şener, önceki gün avukat Aslı Hatemi ile Etiler’deydi. Basın mensuplarının sorularını yanıtladı Martinez’de baş başa yemek yiyen ikili, çıkışta muhabirlerin...

2
2

İbrahim Kutluay ile boşanmak üzere mahkemelik olan Demet Şener, önceki gün avukat Aslı Hatemi ile Etiler’deydi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Martinez’de baş başa yemek yiyen ikili, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Önümüzdeki günlerde 40’ıncı yaşını kutlayacak olan Demet Şener, o gün için özel bir plan yapmadığını, kız arkadaşlarıyla öğle yemeği yiyeceğini söyledi.

Kutluay oğlu ile Bebek’te

Şener, “İbrahim Bey’den bir jest gelir mi?” sorusuna ise “Öyle bir jest beklemiyorum, hediye istemiyorum” diye yanıt verdi. Demet Şener Etiler’deyken, eşi İbrahim Kutluay ise oğulları Ömer’le Bebek’te objektife takıldı.

Demet Şener kimdir?

Annesi Naime Şener ve babası Fikret Şener’in üç çoçuğundan en küçüğüdür. Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olmuştur. 15 Temmuz 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay’la evlenmiştir. Bu evliliğinden 12 Haziran 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 27 Mart 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

İbrahim Kutluay’ın Fenerbahçe kariyeri

İbrahim Kutluay ilk önceleri Fenerbahçe’de futbol oynama hayalleri kuran ve bunun için çalışan bir sporcuydu. Ancak yeteneği keşfedilince Fenerbahçe altyapısında basketbola başladı ve 4 sene genç takımda mücadele etti. Yıldız ve genç takımlarda koç Murat Özgül ile çalıştı. İbrahim Kutluay’ı 1992 yılında o dönem Fenerbahçe’nin baş koçu Çetin Yılmaz A takıma aldı. Ancak, iki sezon takımdaki önemli yıldızların arkasında yedek oturdu.

Asıl patlama 94-95 sezonu gerçekleşti

Ama Kutluay asıl patlamayı 1994-95 sezonunda Murat Didin’in göreve gelmesiyle yaptı. Bir anda takımının en skorer ismi konumuna geldi. Fenerbahçe’yi Türkiye Ligi’nde finale kadar taşıdı.İbrahim Kutluay bu başarılı oyunuyla kısa sürede Millî Takım’a kadar yükseldi. 1995 Avrupa Şampiyonası’ndan itibaren özellikle yüksek dış atış yüzdesiyle takımın en önemli hücum gücü oldu. 1998/1999 sezonunda 21,4 sayı ortamasıyla Euroleague’de ilk sıradaydı. Muratpaşa Belediyesine 44 sayı atmıştır. 1999 yılına kadar sürekli olarak bu takımda oynadı.

In this article