Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşandı mı? İşte son durum…

Medyatik çift Demet Şener ile İbrahim Kutluay, uzun birlikteliklerini sonlandırmak içn flaş bir karar almışlardı. Bugün boşanma davasının ilk günü görülen çift, karşılıklı delilleri ortaya sundu. Dava hakim...

1
1

Medyatik çift Demet Şener ile İbrahim Kutluay, uzun birlikteliklerini sonlandırmak içn flaş bir karar almışlardı. Bugün boşanma davasının ilk günü görülen çift, karşılıklı delilleri ortaya sundu. Dava hakim tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

Boşanma davası başladı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşanma davasının ilk celsesi bugün görüldü. Manken Demet Şener, ihanete uğradığını söyleyerek 11 yıllık eşi ve 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı.

10 milyon TL tazminat davası

Dilekçesini 14 Ekim 2016’da İstanbul Aile Mahkemesine sunan çift bugün ilk kez hakim karşısına çıktı.Duruşmaya katılmayan çiftten Demet Şener’in boşanma karşılığında 10 milyon TL tazminat ve iki çocuğunun velayetini istediği iddia edildi.

Yaklaşık 2 saat süren ve gizli yapılan duruşmada taraflar delil ve tanıklarını mahkemeye sundu. Dava ertelendi.

Dava öncesi paylaşım…

Demet Şener sosyal medya hesabından mahkeme öncesi bir paylaşımda bulundu. İçinde bulunduğu duyguları satırlara yansıtan Demet Şener, bu süreçte yalnız olmadığını söylerken kelimelerini ”Güzel yarınlar görmek dileğiyle” notuyla bitirdi. İşte Demet Şener’in o satırları:

“Çok sevdiğim dostlarım var benim, dünya tatlısı kuzularım var benim, hâlâ yüreği sevgiye açık bir kalbim var benim, mükemmel bir ailem var benim, en önemlisi sağlıklıyız çok şükür aldığım dersler var benim, inancım var hala güvenim var benim… Yarınlara umutla bakan hayallerim var benim… Bu da gelir bu da geçer diyebilecek gücüm var benim… Çok şeyimi paylaştığım siz sevenlerim var benim. Sizleri seviyorum en önemlisi de seçtiğim bir yolum var benim hepimiz bu hayatta seçimlerimizi yaşıyoruz…Hayat çok uzun… Güzel yarınlar görmek dileğiyle… İçimden geldi”

Avukatı önceden konuşmuştu

Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi telefonla bağlandığı Renkli Sayfalar programında çiftin boşanma davasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

“Ben aile mahremiyeti açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim, çekişmeli bir sürece girmemek. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü bir tazminat kazanırsınız.”

In this article