[sam_zone id=1]

Demet Akalın’dan Gülşen’in bebeğine beşi bir yerde

Şarkıcı Demet Akalın, dün bir erkek çocuğu dünyaya getirerek annelik heyacanı yaşayan Gülşen’e bebek hediyesi olarak beşi bir yerde aldı. Demet Akalın’dan bebek hediyesi Geçtiğimiz aylarda Ozan Çolakoğlu...

78
78

Şarkıcı Demet Akalın, dün bir erkek çocuğu dünyaya getirerek annelik heyacanı yaşayan Gülşen’e bebek hediyesi olarak beşi bir yerde aldı.

Demet Akalın’dan bebek hediyesi

Geçtiğimiz aylarda Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Gülşen, dün doğum yaptı. Bir erkek bebek dünyaya getiren ünlü şarkıcı Gülşen’i bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.

Ünlü şarkıcının eşi Ozan Çolakoğlu, haberi alır almaz hastaneye koşan yakın dostları Akalın’ın bebek hediyesi olarak beşi bir yerde getirdiğini söyledi.

Gülşen’i hastanede yalnız bırakmayan ünlü popçu, “Çok güzel bir bebek. Gülşen’e benziyor” şeklinde açıklamada bulundu.

gulsen-demet

Demet Akalın kimdir?

Demet Akalın Kurt, 23 Nisan 1972 doğumlu eski manken, Türk şarkıcısıdır. Gölcük, Kocaeli’de doğan ünlü isim, lise eğitimini Barbaros Hayrettin Lisesi’nde tamamlamıştır. Annesinin desteğiyle Yaşar Alptekin’in mankenlik kursuna giderek, manken olmak odaklı bir kariyerin peşinde yoğun çaba harcamıştır. Neşe Erberk’in ajansında mankenliğe başlayan ünlü şarkıcı, aynı zamanda 1990’larda çeşitli sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oyunculuk yapmıştır.

Farklı sesi, farklı parçalarıyla çıkardığı albümleri hep en çok satanlar listelerinde yer alan ünlü isim kısa süre içinde Türkiye’nin en iyi popçuları arasındaki yerini almıştır. 90’lı yılların pop müziği tekelinin, o kırılmaz yapısını yerle bir eden ünlü isim, 2000’li yılların en ünlü isimlerinden biri haline gelmiş ve uzun süredir de şöhret koltuğundan hiç kalkmamıştır. Bir süre önce evlenen ünlü popçu, mutlu bir evlilik yaşamaktadır.

In this article