Demet Akalın, Arto’ya aldığı hediyeyi neden geri istedi?

İzzet Çapa’nın Sacit Aslan’la birlikte gerçekleştirdiği programda Demet Akalın ve Arto ile ilgili çarpıcı ve bomba etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı. Magazin dünyasına bomba gibi düşecek itiraf...

1
1

İzzet Çapa’nın Sacit Aslan’la birlikte gerçekleştirdiği programda Demet Akalın ve Arto ile ilgili çarpıcı ve bomba etkisi yaratan bir iddia ortaya atıldı.

Magazin dünyasına bomba gibi düşecek itiraf

“Beraber ve Solo Serzenişler” programında magazin dünyasında bomba etkisi yaratan bir itiraf geldi. Programa konuk olan ünlü şarkıcı Arto magazin gündemini sarsacak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Demet Akalın aldığı hediyeyi geri istedi”

Çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü isim Arto, bir süre önce kendisine hediye olarak Demet Akalın’ın ünlü bir markanın çantasını hediye ettiğini ve ardından Akalın’ın o hediyeyi geri istediğini anlattı.

Arto, bilinmeyen olayı anlattı

Programda “Sevgiler Günü” üzerine sohbet ediliyordu. Sohbet sırasında Sacit Aslan’ın, “Verdiğim hediyeleri geri verseler, buradan uçar giderim” dedi. Bunun üzerine Arto, önceden Demet Akalın ile yaşadığı bir olayı anlattı.

6 Bin liralık Louis Vuitton çantayı Akalın geri istemiş

Arto, Hülya Avşar ile sosyal medyada yaşadığı bir polemik üzerine Akalın’ın daha önce kendisine aldığı 6 bin liralık Louis Vuitton çantayı geri istediğini itiraf etti.

Arto, Akalın’ı çok kızıdıracak ifadeler kullandı

Akalın’ın kendisine aldığı çantayı, Arto’nun Hülya Avşar ile girdiği polemik sonrası geri istediğini aktaran ünlü şarkıcı Art, “Bu ne demek ya, ayağına bassam ne fark eder? Sen bana onu sus payı olarak mı verdin? Ne terbiyesizlik” şeklinde konuştu.

Olayın yayılmasının ardından sosyal medyadan konu ile ilgili birçok yorum yapıldı.

In this article