[sam_zone id=1]

‘Polislerimize dev bir moral konseri yapalım’

Şarkıcı Demet Akalın Reina katliamını gerçekleştiren teröristin yakalanmasının ardından sosyal medyadan polislere destek konseri çağrısı yaptı. Geçtiğimiz günlerde ünlü eğlenci mekanı Reina’ya silahlı bir terör saldırısı yapılmış ve...

86
86

Şarkıcı Demet Akalın Reina katliamını gerçekleştiren teröristin yakalanmasının ardından sosyal medyadan polislere destek konseri çağrısı yaptı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü eğlenci mekanı Reina’ya silahlı bir terör saldırısı yapılmış ve çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Olay tüm ülkede tepkilere yol açmış ve birçok ünlü isim de olaya büyük tepki göstermişlerdi. Saldırıyı gerçekleştiren terörist, saldırıdan yaklaşık 16 gün sonra, dün polis ekiplerinin yaptığı operasyonda yakalandı.

Demet Akalın Reina saldırganının yakalanması sonrasında konuştu

Reina saldırısını yapan teröristin yakalanmasının ardından sosyal medyadan paylaşımda bulunan Akalın, polis’e destek vermek için bir konser düzenlenebileceğini dile getirdi.

Demet Akalın’dan konser önerisi

Reina saldırısını gerçekleştiren ve tüm ülkeyi yasa boğan teröristin yakalanmasının ardından, neredeyse tüm ünlü isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular.
Demet Akalın, instagram hesabından ‘Türk polisi’ ve ‘Türk polisi yakalar’ etiketiyle paylaşımda bulundu. Paylaşımında Akalın, “Dev bir moral konseri yapalım polislerimize. Herkes gelsin. Şarkıcılar, birer şarkı söylesin, dizi sanatçıları sunsun. Valla bir şeyler yapalım haklarını ödeyemeyecekmişiz gibime geliyor” ifadelerini kullandı.

demet-akalin-polisler

Takipçilerden destek geldi

Akalın’ın bu teklifine şimdilik sanat camiasından bir cevap gelmedi. Paylaşımın yayılmasının ardından ünlü isimlerin bu projeye destek verecekleri ve konuyla ilgili açıklama yapacakları bekleniyor. Akalın’ın paylaşımını gören hayranlar ve takipçiler, bu ince düşünceden dolayı Akalın’ı kutladılar ve gönderiyi beğeni yağmuruna tuttular. Akalın’ı kutlayan hayranlar mesaja destek vererek böyle bir organizasyonun ayarlanmasının herkes için moral niteliğinde olacağını dile getiriyorlar.

In this article