Demet Akalın ve arkadaşlarından Mehmetçik’e destek

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın, Seda Sayan, Işın Karaca, Fatih Ürek ve Berkay Şahin’in yanı sıra sunucu Esra Erol’dan Mehmetçik Vakfı’na destek geldi. Mehmetçik Vakfı hesabına 10 bin TL...

2
2

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın, Seda Sayan, Işın Karaca, Fatih Ürek ve Berkay Şahin’in yanı sıra sunucu Esra Erol’dan Mehmetçik Vakfı’na destek geldi.

Mehmetçik Vakfı hesabına 10 bin TL

Türkiye’nin bu ünlü isimleri, 20 Şubat 2017 tarihinde Mehmetçik Vakfı’nın Conrad Hotel’de düzenleyeceği müzayede öncesinde vakfın hesabına 10 bin TL bağışladı.

‘Benim güzel dostlarım hayatta altta kalmaz’

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kişisel Instagram hesabı üzerinden konuyla ilgili olarak, “Mehmetçik Vakfı yararına 10 bin liramızı yatırıp biletlerimizi aldık. Benim güzel dostlarım hayatta altta kalmaz” açıklamasını yaptı. Akalın, gönderisine Işın Karaca, Seda Sayan, Fatih Ürek, Berkay Şahin ve Esra Erol gibi isimleri de etiketledi.

Akalın ve arkadaşlarının bu desteği, büyük takdir topladı.

İşte Akalın’ın o gönderisi:

Öte yandan Akalın, son olarak Aleyna Tilki ile yaşadığı polemikle gündeme gelmişti. Takipçilerine Instagram üzerinden canlı yayın açan Akalın, canlı yayın esnasında radyodan Aleyna Tilki çalması üzerine “Bu kıza tahammül edemiyorum” diyerek kanalı değiştirmişti. Dinleyicilerden gelen bir soru üzerine konuya açıklık getiren ünlü isim, “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler. Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum.” demişti.

In this article