O yediğin kurbağaydı biliyorsun değil mi?

Instagram hesabından canlı yayın açan ünlü şarkıcı Demet Akalın kurbağa bacağı yediği anısını anlatarak bütün hayranlarını şoke etti. Akalın Instagram’dan canlı yayın başlattı Pop müziğin ünlü şarkıcı Demet...

5
5

Instagram hesabından canlı yayın açan ünlü şarkıcı Demet Akalın kurbağa bacağı yediği anısını anlatarak bütün hayranlarını şoke etti.

Akalın Instagram’dan canlı yayın başlattı

Pop müziğin ünlü şarkıcı Demet Akalın, Instagram hesabından canlı yayın başlatarak, bir otelin açık büfesinde yaşadığı bir anısını anlattı.

Yurt dışında gittiği bir otelin açık büfesinde başından geçen ilginç bir olayı canlı yayınını izleyen hayranlarıyla paylaşan Akalın, anlattığı olayla tüm izleyicileri şoke etti.

Akalın kurbağa olayını hayranlarına anlattı

Hayranlarına Instagram hesabından canlı yayın açan ünlü şarkıcı Akalın, yurt dışında yaşadığı kurbağa hadisesiyle ilgili olayı hayranlarına şu sözlerle anlattı:

“Bir arkadaşımla yurt dışı tatiline çıkmıştık. Büfede nar gibi kızarmış tavuk butlarını görünce bir tabak doldurup afiyetle yedim. Ancak arkadaşım ‘Biraz önce yediklerinin kurbağa bacağı olduğunu biliyorsun değil mi?’ diye sordu. Öyle tiksindim ki, saatlerce öğürüp kustum.”

Akalın hayırsever bir insan

Ünlü şarkıcı Akalın, şarkıcılığının, komik ve esprili kişiliğinin yanında aynı zamanda hayırsever bir insan ünlü isim, hayır için verdiği konserlerle ve kişisel yardımlarıyla da medyada sıklıkla yer alıyor. Gönlü geniş olan pop müziğinin usta ismi Akalın, 2016 yılında Mehmetçik Vakfı’na 50 bin lira bağışladı. Sosyal medyadan hemen her şarkıcıyı insanlara yardıma etmeye çağıran ünlü isim, yaptığı bu atılımlarla da büyük takdir topluyor. Son olarak Akalın, polislerin yararına bir etkinlik düzenlemek için harekete geçmişti.

In this article