Demet Akalın’a izdivaç programı sunması için rekor teklif!

Demet Akalın izdivaç programı sunması için rekor bir teklif aldı. İddialara göre televizyon kanalı Akalın konusunda oldukça ısrarlı. Demet Akalın’a rekor teklif Pop müziğin sevilen şarkıcı Demet Akalın,...

2
2

Demet Akalın izdivaç programı sunması için rekor bir teklif aldı. İddialara göre televizyon kanalı Akalın konusunda oldukça ısrarlı.

Demet Akalın’a rekor teklif

Pop müziğin sevilen şarkıcı Demet Akalın, izdivaç programı sunması için bir televizyon kanalından rekor bir teklif aldı. Oldukça yüksek ücret teklifinin yapıldığı iddia edilen olay, magazin dünyasına bomba gibi düştü.

İzdivaç programlarının devam edip etmeyeceği konusunda tartışmalar sürerken, programlar hakkında bomba bir haber ortaya çıktı. İddialara göre ünlü şarkıcı Demet Akalın’a rekor bir ücretle izdivaç programı sunması için teklif yapıldı.

Akalın’a aylık 1 milyon lira teklifi

İddialara göre ünlü şarkıcı Akalın’a izdivaç programı sunması için teklif edilen ücret yaklaşık olarak aylık 1 milyon lira.

Akalın, “teklif çok cazip” dedi

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan ünlü isim, izdivaç programı sunması için bir teklif aldığını doğruladı. Akalın, “Hala düşünüyorum. Ama teklif çok çok cazip” dedi.

Programın sunucularından Müge Dağıstanlı, Akalın’a bir soru yöneltti. Dağıstanlı, “Demet bu sektörde bir kişiye aylık 1 milyon lira teklif edildi, o zaman senin rakamın bundan daha yüksek” dedi.

Akalın, bu soruya cevap verirken rakam belirtmedi ve “O ayarda bir şey” demekle yetindi.

“İşi gücü bırakır bu işi yaparım”

Program teklifini kabul etmek konusunda tek endişesinin kızı Hira ile ilgilenmek konusuna nasıl uyacağını belirten Akalın, “Seda (Sayan) ablalar, Esralar gerçekten bu paraları kazanıyorsa ben işi gücü bırakır bu işi yaparım” dedi.

In this article