Demet Akalın’ın Aleyna Tilki’ye neden kızdığı ortaya çıktı

Demet Akalın Aleyna Tilki gerginliğinin sebebi belli oldu. Akalın, Instagramda Tilki için “Bu kıza tahammül edemiyorum” demişti. Ünlü şarkıcı Akalın, Instagram’da yaptığı canlı yayın sırasında radyoda Aleyna Tilki’nin...

2
2

Demet Akalın Aleyna Tilki gerginliğinin sebebi belli oldu. Akalın, Instagramda Tilki için “Bu kıza tahammül edemiyorum” demişti.

Ünlü şarkıcı Akalın, Instagram’da yaptığı canlı yayın sırasında radyoda Aleyna Tilki’nin şarkısı çalınca çarpıcı bir cümle kullanmıştı. Akalın’ın “Bu kıza tahammül edemiyorum” demesi üzerine, olay geniş yankı uyandırmıştı.

Akalın, kanalı değiştirdi

Takipçilerine Instagram üzerinden canlı yayın açan Akalın, canlı yayın esnasında radyodan Aleyna Tilki çalması üzerine “Bu kıza tahammül edemiyorum” diyerek kanalı değiştirmişti.

Akalın’ın neden böyle dediği ve sorunun ne olduğu uzun süre konuşulmuştu. Akalın’ın neden böyle söylediği kısa süre önce belli oldu.

Demet Akalın Aleyna Tilki olayı çözüldü

Ünlü pop yıldızı Akalın, daha önce Tilki’nin yaşadığı sıkıntılara dert ortağı olmuş ve ünlü isim Tilki’yi desteklemişti. Akalın’ın radyoda çalan Tilki parçasına tepki göstermesi üzerine, aralarındaki ilişkinin neden bu yöne doğru saptığı merak konusu oldu. Numberone Türk Fm de “Kadir Çetin ile Numberone Star” adlı programın konuğu olan ünlü şarkıcı Akalın, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Dinleyicilerden gelen bir soru üzerine konuya açıklık getiren ünlü isim, “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler. Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum.”

Demet Akalın kaç yaşında?

Türk pop müziği denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Akalın’ın yaşı çok merak ediliyordu. Demet Akalın kaç yaşında sorusu hemen her gün arama motorlarında aratılıyor. Ünlü isim 23 Nisan 1972 doğumludur ve 45 yaşındadır.

Eski manken olan ünlü isim, mankenliğe Neşe Erbek’in teşvikleri ve desteğiyle başladı. Mankenlik hayatında da başarılı bir grafik yakalayan ünlü isim asıl patlamayı müzik dünyasında yarattı. Hemen hemen çıkardığı tüm albümler hit olan ünlü isim, ününü gün geçtikçe artırıyor. Türkiye’nin dışındaki ülkelerde de tanınmaya başlayan ve geniş kitleler tarafından dinlenen Akalın, başta söylenildiği gibi Türk pop müziği denilince akla ilk gelen isimlerden biri.

In this article