[sam_zone id=1]

Deren Talu: Çıplak ve iç çamaşırlı poz vermem

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden olan Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, kurallarını açıklayarak, çıplak ve iç çamaşırlı poz vermeyeceğini belirtti. Ünlü güzel kurallarını açıkladı Defne Samyeli’nin kızı Deren...

79
79

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden olan Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, kurallarını açıklayarak, çıplak ve iç çamaşırlı poz vermeyeceğini belirtti.

Ünlü güzel kurallarını açıkladı

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, şöhret dünyasındaki kurallarını açıkladı ve bazı önemli noktaların altını çizerek, “Beni çıplak hayal etsinler istemiyorum” dedi.

20 yaşında olan Deren Talu, ünlü sunucu ve oyuncu Samyeli’nin izinden giderek ABD’de oyunculuk eğitimi almaya başladı. İlerleyen zamanlarda ekranlarda sıkça boy göstermesi beklenen ünlü ismin prensipleri şimdiden konuşulmaya başladı bile.

Türkiye’de oyunculuk yapacak

Şu sıralarda dünyaca ünlü modellik ajansı Elite Model agency’de mankenlik yapan ünlü isim Talu, modellik yapma amacının ek gelir elde etmek istediği için gerçekleştiğini belirterek, “Türkiye’ye döndüğümde oyunculuk yapacağım.”

Deren Talu: Çıplak poz vermem

Mankenliği geçici iş olarak yaptığını söyleyen ve Türkiye’de oyuncu olmak için çok hevesli olduğunu belirten Talu, prensiplerinin altını çizdi. Talu, “Çıplak ve iç çamaşırlı poz vermem” diyerek, “Beni çıplak hayal etmelerini istemiyorum.” sözlerini kullandı.

Deren Talu kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Defne Samyeli’nin kızı olarak bilinen Deren Talu, kaç yaşında diye merak ediliyordu. Talu 1997 doğumlu ve 20 yaşındadır. Yurt dışında oyunculuk eğitimi alan Talu, dünyaca ünlü olan bir mankenlik ajansında mankenlik de yapmaktadır. Son zamanların en ünlü isimleri arasında yer alan Talu, 1,78 boyunda olup 50 kilodur. Ünlü isim sosyal medyayı aktif kullanan ve çok sayıda kişi tarafından takip edilen bir kişidir.

In this article