Defne Joy Foster’ın annesinden kızının ölümü ile ilgili açıklama

2011 yılında kaybettiğimiz ünlü oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster’ın annesi Hatice Foster, kızının ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Defne Joy Foster mezarı başında anıldı 2011 yılında hayatını...

3
3

2011 yılında kaybettiğimiz ünlü oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster’ın annesi Hatice Foster, kızının ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Defne Joy Foster mezarı başında anıldı

2011 yılında hayatını kaybeden ve sevenlerini derin bir hüzüne boğan ünlü oyuncu Defne Koy Foster, mezarı başında anıldı. Ünlü oyuncunun annesi kızının ölümünde bir bit yeniği olduğunu ifade ederek, kızının ölümüne sebep olanların Altan ailesi olduunu ima etti.

Anne Foster, ayakta durmakta zorlandı

Ölümünün 6. yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki mezarı önünde anılan Foster’ın annesi ayakta durmakta zorluk çekti. Anma etkinliğine sanat dünyasından kimse katılmadı. Anne Hatice Foster, ayakta durmakta zorluk çekti. Acılı anne kızının mezarı üzerine yattı.

“İlaçlarla ayakta duruyorum”

Kızı Defne Joy Foster’ın mezarı başında duran acılı anne, ilaçlarla ayakta durduğunu belirtti. Evladını kaybeden bir anne neler hissederse aynı şeyi hissettiğini belirten anne Foster, kızının mezarına kapandı. Allah’ın kimseye, düşmana bile evlat acısı göstermemesini temenni eden anne, içinin parçalandığını söyledi.

 

“Defne’nin ölümüne onlar sebep oldu”

Foster’in hayatını kaybettiği evde bulunan Kerem Altan’ın ve ailesinin, kızının şüpheli ölümünden sonra başsağlığı dilemek için bile aramadıklarını ifade eden anne Foster, kızının ölümünden Altan ailesini sorumlu tuttu. Kerem Altan’ı işaret eden anne Foster, neden 112’yi aramayıp da doktor aramak için dışarı çıktığını sordu. Bu işin içinde bir bit yeniğinin olduğunu belirten acılı anne Foster, ölmeden bu konun çözülmesini temenni etti.

In this article