David Beckham’ın görüntüsü şoke etti!

Bir dönemin efsane futbolcusu David Beckham, film dünyasında efsane olma peşinde. Ünlü isim, 2017 yılının mayıs ayında vizyona girecek olan “Knights of the Roundtable: King Arthur” adlı filmde...

5
5

Bir dönemin efsane futbolcusu David Beckham, film dünyasında efsane olma peşinde. Ünlü isim, 2017 yılının mayıs ayında vizyona girecek olan “Knights of the Roundtable: King Arthur” adlı filmde rol aldı.

Film setinden bir kareyi paylaştı

Film çekimlerinden bir kareyi kişisel Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Beckham’ın görüntüsü şoke etti.

Yüz binlerce beğeni yağdı

Beckham’ın, “Ofiste zor gün” notuyla paylaştığı fotorğaf, yaklaşık 500 bin kişi tarafından beğenildi. Ünlü isme çok sayıda yorum da gönderildi.

2017 yılının mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmin yönetmenliğini ünlü yönetmen Guy Ritchie üstlendi. Filmde Beckham’ın yanı sıra Charlie Hunnam, Jude Law, Eric Bana ve Djimon Hounsou gibi isimler yer alıyor.

Merakla vizyona girmesi beklenen filmin konusu ise şu şekilde:

Çocukken babası Kral Uther Pendragon (Eric Bana) ve annesi Kraliçe Igraine zalim Vortigern (Jude Law) tarafından öldürülüp tahtı gasp edilen genç Arthur (Charlie Hunnam), Londinium sokaklarında yaşamakta ve geçmişine dair hiçbirşey hatırlamamktadır. Ama bu durum sihirli kılıç Excalibur’u kayadan çekince değişir. Kılıcın gücü tarafından yönlendirilen Arthur gücüyle ne yapacağına karar vermek zorunda kalır. Guinevere (Astrid Bergès-Frisbey) adında gizemli gen bir kadınla tanıştıktan sonra kılıcı kontrol etmeyi öğrenmeye, şeytanlarıyla yüzleşmeye, ailesini katledip hakkı olan tahtı gasp eden tiran Vortigern’i yenmeye ve tahtını geri alıp kral olmaya karar verir.

In this article