Gülben Ergen maddi sıkıntılar mı yaşıyor?

Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği‘nin genel merkezi boşatılarak kiralık tabelası asılması görenleri şaşırttı. Kiralık tabelası asılması görenleri şaşırttı Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin Etiler...

3
3

Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği‘nin genel merkezi boşatılarak kiralık tabelası asılması görenleri şaşırttı.

Kiralık tabelası asılması görenleri şaşırttı

Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin Etiler Aytar Caddesi’nde bulunan genel merkezi boşaltıldı. Genel merkezin boşaltılmasının ardından camlara kiralık tabelası asıldı.

Sözcü’de yer alan habere göre; derneğin elde ettiği gelirlerin ve devlet desteğinin azalmasıyla beraber ünlü şarkıcı Ergen, zor durumda kaldı. Ekonomik yönden sıkıntılarla mücadele edemeyen ünlü isim, son olarak çareyi derneğin Etiler’deki dairesini boşaltmakta buldu.

Dernek çalışanları garsonluk yaptılar iddiası patlak verdi

Çocuklar Gülsün Diye Derneği; 2010 yılında Gülben Ergen öncülüğünde başlatılan bir projeyle hayata geçmişti. Çocuklar Gülsün Diye kampanyasının devamı olarak kurulan bu dernek şimdilerde zor günler geçiriyor. İddialara göre ünlü şarkıcı Ergen, dernekteki elemanlarını ‘Dadı Mutfakta’ isimli restoranında çalıştırmaya başlamıştı.

Ergen, olayın ekonomik olduğu konusunda açıklama yaptı

Derneğin boşaltılması ve ardından camlarına kiralık tabelası asılması üzerine, ünlü şarkıcı Ergen açıklama yaptı. Ergen, kendi adını taşıyan film şirketine ait olan bu büronun daha küçük bir daireye taşınması için kiralığa çıkartıldığını belirtti. Ünlü şarkıcı açıklamalarına devam ederek olayın tamamen ekonomik olduğunu belirtti. Ergen sözlerini, dairenin kiraya verilip daha ufak bir ofise geçileceği bilgisiyle tamamladı. Ünlü şarkıcı Ergen, derneğin nere taşınacağı ve ne zaman taşınacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

In this article