[sam_zone id=1]

Çıplak izdivaç programı! Bu akşam başlıyor!

Bugünlerde sosyal medyada sıkça paylaşılan ve nasıl olacağı merak edilen çıplak izdivaç programı Avustralya’da yayın yapan SBS kanalında başlayacak. Çıplak izdivaç programı olay oldu Avustralya’da yayın yapan SBS...

460
460

Bugünlerde sosyal medyada sıkça paylaşılan ve nasıl olacağı merak edilen çıplak izdivaç programı Avustralya’da yayın yapan SBS kanalında başlayacak.

Çıplak izdivaç programı olay oldu

Avustralya’da yayın yapan SBS kanalında başlayacak olan program, Avustralya dahil bütün ülkelerde şu sıralar çok konuşuluyor. “Çıplak Günlükler” ismiyle başlayacak olan programda birbirini hiç tanımayan insanlar, iç çamaşırlarına kadar soyunup, beraber yatağa giriyorlar. Programdaki amaç ise çift olacak olan insanların ilk randevularında her şeyi şeffaf olarak yaşamaları.

Çıplak izdivaç programının amacı nedir?

SBS kanalının pazartesi akşamı yayına başlayacak olan “Çıplak Günlükler” adlı izdivaç programında, birbirini hiç tanımayan iki karşı cins iç çamaşırlarıyla yatağa giriyorlar. Programın içeriğinin bu şekilde hazırlanmasının nedeninin fikir ve ilk görünüş çekiciliğinden ziyade, ten uyumunun da önemsenmesi gerektiği şeklinde açıklanıyor.

Daha çok iki kişi arasındaki ten uyumu ile yakınlaşmanın yaşanacağı programda, yarışmacılar yataktayken birbirleri hakkında hazırlanmışsoruları yanıtlıyorlar.

Yarışmacılar 30 dakika boyunca soru-cevap oynuyorlar

Çift olması muhtemel olan yarışmacılar yaklaşık 30 dakika boyunca dev ekrandan yansıyan hayatlarıyla ilgili soruları yanıtlayarak birbirlerini tanımaya çalışıyorlar. Soruların bitiminde yarışmacıların kalma ve gitme hakları var. Yarışmacılardan biri kalmayı ya da gitmeyi isteyebiliyor.

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan program sosyal medyada olay olacağa benziyor.

Kullanıcılar şimdiden daha önce böylesi görülmemiş olan program hakkında paylaşımlar yapmaya ve yorumlarda bulunmaya başladılar bile.

In this article