Çocukluğunda yaşadığı cinsel istismar onu bu hale getirdi!

Acıya katlanabilmek için yemek yemek… Doug Armstrong ismindeki bir ABD’li, TLC kanalında yayınlanan “My 600-lb Life” adlı programa katılarak çocuk yaşlarında uğradığı cinsel istismar nedeniyle yaşadığı psikolojik travmayı atlatabilmek için...

2
2

Acıya katlanabilmek için yemek yemek… Doug Armstrong ismindeki bir ABD’li, TLC kanalında yayınlanan “My 600-lb Life” adlı programa katılarak çocuk yaşlarında uğradığı cinsel istismar nedeniyle yaşadığı psikolojik travmayı atlatabilmek için sık sık yemek yediğini, bu sebepten 300 kiloya kadar çıktığını ve yaşamının git gide zorlaştığını açıkladı.

Eşine yardım edemez hale geldi, ameliyat olmaya karar verdi

Armstrong’un bu hali, 3 çocuğunu yetiştirirken eşi Ashley’e yardım etmesini neredeyse imkansız kıldı. Armstrong, bu nedenle Amerika’da en sık uygulanan iki obezite cerrahisi yönteminden biri olan Gastrik Bypass ameliyatı olmaya karar verdi.

Doug Armstrong

‘Babam elinden geleni yaptı’

Babasının işi gereği kendisinden sık sık uzakta olduğunu söyleyen Armstrong, çocukluğuna dair, “Babam elinden geleni yaptı. Ordudaydı ve bu yüzden benden ve kardeşlerimden çok uzakta kaldı” açıklamasını yaptı.

Doug Armstrong’un küçüklüğü

Bir dadının oğlu benimle uygunsuz ilişkiye girdi

Armstrong, “Ben henüz 8 yaşındayken, bize bakan bir dadının bizden daha yaşlı olan bir çocuğu benimle uygunsuz bir ilişkiye girdi” dedi. Armstrong, bu cinsel istismardan dolayı yaşadığı psikolojik travmayı yemek yiyerek atlatmaya çalıştığını ve bu nedenle gittikçe kilo almaya başladığını ifade etti.

Armstrong’un teyzesi ise, “Her seferinde onu gördüğümüzde daha fazla kilo alacağını düşünüyordu. Çünkü her zaman sadece yedi” dedi.

Armstrong, öte yandan geçmişte uyuşturucu ve alkol kullandığını ancak bu bağımlılıklarından kurtulduğunu ekledi.

Armstrong, babası ve kardeşi

 

In this article