Cicişler ünlü playboy’un sırtına bindiler

Ünlü playboy Taha Özer, Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda ile renkli dakikalar geçirdi. Ünlü playboy Özer, ciciş kardeşleri sırtına alarak evin içinde gezdirdi. Ünlü playboy ciciş kardeşleri sırtında...

2
2

Ünlü playboy Taha Özer, Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda ile renkli dakikalar geçirdi. Ünlü playboy Özer, ciciş kardeşleri sırtına alarak evin içinde gezdirdi.

Ünlü playboy ciciş kardeşleri sırtında gezdirdi

Playboy Taha Özer, ciciş kardeşlerden Esra’yı sırtına aldı. Esra’ya nere gitmek istediğini soran Özer, Esra’dan önce yatak odası cevabı aldı. Daha sonra mutfağa gitmek istediğini belirten Ersoy’u Özer, mutfağa götürdü.

Cicişler ünlü playboy’un evine misafir oldular

“Cicişler” adıyla bilinen “Esra – Ceyda Ersoy” kardeşler, ünlü playboy Taha Özer’e misafir oldular. Yerli Dan Bilzerian olarak bilinen ve takip edilen Taha Özer, “Cicişler”den Esra’yı sırtına aldı ve evin içinde gezdirdi.

Esra yatak odasına gitmek istedi

Esra’yı evinde gezdiren Taha, sırtına aldığı ciciş kardeşin nereye gitmek istediğini sordu. Yatak odasına gitmek istediğini söyleyen Esra, daha sonra kararını değiştirerek mutfağa gitmek istediğini belirtti.

Sosyal medyadan paylaştılar

Bu dakikaların ardından İstanbul sokaklarını birbirine katan Taha ve Esra – Ceyda kardeşler arabalarıyla dilediğince gezdiler. Geçirdikleri keyifli dakikaları sosyal medya hesaplarından paylaşan cicişler, oldukça yüksek beğeni ve yorum aldılar.

Cicişler son zamanlarda yine gündemdeler

Sosyal medyada paylaştıkları, yaşadıkları çarpıcı olaylar ve katıldıkları programlar ile isimlerinden sık sık bahsettiren ciciş kardeşler, yaşadıkları her olay, attıkları her adım ile gündemde kalmayı başarıyorlar. Kardeşlerin gündemde bu kadar sık kalmaları bazı sosyal medya kullanıcılarının da gözlerinden kaçmıyor.

In this article