[sam_zone id=1]

Chloe: kıskanıyorlar bizi

İrlandalı model Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile ayrılacaklarına dair ortaya atılan dedikodulara instagram hesabından paylaştığı gönderiyle cevap verdi. Uzun süredir Serdar Ortaç ve eşi Chole Loughnan hakkında ayrılık...

55
55

İrlandalı model Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile ayrılacaklarına dair ortaya atılan dedikodulara instagram hesabından paylaştığı gönderiyle cevap verdi.

Uzun süredir Serdar Ortaç ve eşi Chole Loughnan hakkında ayrılık söylentileri ortada dolaşıyordu. Yapılan haberlere rağmen çift, ilişkilerini mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Eşinin yurt dışına çıkması ve işleri nedeniyle bir süre orada kalacağı konusunda Ortaç, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı. Ortaç, Miami’ye gitmiş ve gerekirse eşiyle birlikte orada yaşayabileceğini söylemişti.

Chloe Loughnan ile Serdar Ortaç evliliği son durum

Bu açıklamalara rağmen Ortaç ile eşi Chloe’in ayrılık söylentileri durmayınca devreye Chloe girdi. Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Chloe, dedikodulara kapak niteliğinde bir cevap verdi.

Loughnan, Instagram hesabında yaptığı açıklamada, “Gıybet çekemiyorlar bizi, kıskanıyorlar bizi” notunu düştü.

chloe-ortac

Chloe Loughnan kimdir

İrlanda Üniversitesi Gazetecilik Bölümünü okurken modellik teklifi alan Chloe, eğitimini yarıda bırakarak Paris’e yerleşti. Paris’ten aldığı teklifi olumlu değerlendiren Loughnan, kısa sürede tanındı. Pek çok defilede boy gösteren Loughnan, adından sıkça söz ettirdi. 2011 yılında gezme amaçlı İstanbul’a geldi. Bu gezi sırasında Serdar Ortaç ile tanışan Loughnan, İstanbul’da kalma kararı aldı.

Türkiye’de ufak tefek mankenlik işleri yapan Loughnan, bir dizide oyuncu olarak rol aldı. Show TV’de yayınlanan bir yarışma programında jüri koltuğuna oturan Loughman, ünlü isimlerle beraber çalışma fırsatı yakaladı. Ünlü isim Chloe, 2014 yılında Serdar Ortaç ile evlendi.

In this article