Chloe bu pozlarla Serdar’ı kıskandıracağa benziyor

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan evlendirme programı yapacağı konuşulurken, ünlü isim şimdi de bir moda çekimleriyle gündeme geldi. Evlendirme programıyla gündeme geldi Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın...

1
1

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan evlendirme programı yapacağı konuşulurken, ünlü isim şimdi de bir moda çekimleriyle gündeme geldi.

Evlendirme programıyla gündeme geldi

Ünlü popçu Serdar Ortaç’ın eşi olarak ünlenen Chloe Loughnan bir süredir evlendirme programı ile gündemdeki yerini korumuştu. Ünlü isim hakkında yabancı gelin ve damatları içeren bir evlendirme programı yapacağı konuşuluyordu. Sosyal medyada ve magazin dünyasında olay yaratan bu iddiaların üzerine şimdi de ünlü isim, bir moda çekimiyle gündemde.

Chloe Loughnan mankenlik yapmaya da devam ediyor

Evlendirme programı yapacağı konuşulan Loughnan, asıl mesleği olan mankenlik ve modelliği de ülkemizde başarılı bir şekilde sürdürüyor. Ünlü isim son olarak bir moda çekimi için kamera karşısına geçti. Moda çekiminde kamera karşısına geçen ünlü güzel, bu fotoğraflardan birini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Loughnan cesur pozlar verdi

Bir moda çekiminde kamera karşısına geçen ünlü isim, birbirinden seksi pozlar vererek gündemde ve sosyal medyada çok konuşulan bir isim haline geldi. Eşi Serdar Ortaç’la beraber Amerika’da yaşamak için kendilerine ev teklif eden bir firmanın reklam filminde de rol alacağı konuşulan ünlü güzel, sosyal medya hesabından cesur pozlar paylaştı. Ünlü isim, paylaştığı fotoğrafa ‘Genç, vahşi ve özgür’ notunu ekledi.Chloe’nin erkek takipçilerinden gelen yorumların çok olması ve fotoğrafın oldukça fazla beğeni almasının ünlü şarkıcı Ortaç’ı kıskandıracağı yorumları da yapılıyor.

 

In this article