[sam_zone id=1]

‘Ceylan Çapa, Serkan Uçar’a tavayla vurdu’ iddiası

Sosyetenin ünlü isimlerinden Ceylan Çapa ile Ece Erken‘in eski eşi Serkan Uçar, aşk ilişkilerine nokta koymuştu. Seren Serengil ve Deniz Akkaya‘nın birlikte sunduğu Duymayan Kalmasın isimli magazin programında...

95
95

Sosyetenin ünlü isimlerinden Ceylan Çapa ile Ece Erken‘in eski eşi Serkan Uçar, aşk ilişkilerine nokta koymuştu.

Seren Serengil ve Deniz Akkaya‘nın birlikte sunduğu Duymayan Kalmasın isimli magazin programında ünlü çiftin ayrılmalarına aldatma hikayesinin neden olduğu iddia edildi.

Programda yer verilen iddiaya göre; Ceylan Çapa, kendisini aldattığını düşündüğü Serkan Uçar’la tartıştı. İkili arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü ve sinirlerine hakim olamayan Çapa, Uçar’ın kafasına tava ile vurdu. Sosyetik güzel tava ile yetinmedi ve ardından tencere fırlattı.

Serkan Uçar’ın, yaşanan bu kavganın ardından ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

Ceylan Çapa ve Serkan Uçar çiftinin ilk kavgası değil

İkili arasında yaşanan kavgalar bununla sınırlı değil. İlişkileri kadar ayrılıklarıyla da gündemde olan ünlü çift, geçtiğimiz yaz ayında da kavga etmişti. Bu kavgada Çapa’nın, Uçar’a tokat attığı yazılmıştı.

Serkan Uçar, Çapa ile ilişkisinden önce Ece Erken ile evliydi. Çapa ise Burak Özçivit ile evlilik yolunda ilerlerken ani bir kararla ayrılmıştı. Çapa, Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Selim’i Engin Öztürk iel de bir birliktelik yaşamıştı.

Konservatuvar mezunu olan Çağa, Şebnem ve Celal Çapa’nın kızı. İki yıl Londra’da iki yıl ise Viyana’da klasik müzik ve opera üzerine eğitim almıştı. Çello ve piyano çalan sosyetik güzel şu an moda ile yakından ilgileniyor.

In this article