Ceyhun Yılmaz özür diledi

Ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz küfür olayı ile ilgili özür diledi. Ünlü komedyen canlı yayında Müjde Uzman’a yönelik bir hakaretten dolayı dava edilmişti. Ceyhun Yılmaz hakim karşısına çıktı Müjde...

1
1

Ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz küfür olayı ile ilgili özür diledi. Ünlü komedyen canlı yayında Müjde Uzman’a yönelik bir hakaretten dolayı dava edilmişti.

Ceyhun Yılmaz hakim karşısına çıktı

Müjde Uzman, bir TV programında kendisine “O…” diyerek hakaret eden Ceyhun Yılmaz’a dava açmıştı. Uzman, 3 kuruşluk tazminat davası açıp suç duyurusunda bulunarak, Yılmaz’ın cezasını çekmesini istedi. Uzman’ın şikayetinin ardından Yılmaz’a, hakaret suçu kapsamında 2 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Yılmaz: Amacım güldürmekti

Yılmaz, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkarak ifade verdi. Ünlü komedyen Yılmaz, “Amacım diğer konukları güldürmekti. Programda kendisinin elini tutarak özür diledim. Suçsuzum, beni affedin” ifadelerini kullandı.

Müjde Uzman ile ile yaşadığı durum sonrası pişman olduğunu ifade eden Yılmaz, onu istemeden kırdığını dile getirdi.

Ünlü komedyen çok tepki almıştı

Canlı yayınlanan bir program sırasında sessiz bir şekilde yanında oturan kişiye Uzman ile ilgili bir söz söyleyen Yılmaz bu sözleri sonrasında büyük tepki almıştı. Yılmaz’a dava açan Uzman, bu konuda pek çok kişiden destek bulmuştu. Yılmaz’ın sessiz bir şekilde hakaret ettiğini ifade eden Uzman hayranları ünlü komedyeni eleştirmişlerdi.

Sosyal medyada da olay yankılandı

Sosyal medyada hakaret haberlerinin ve söylentilerinin yayılmasıyla beraber Ceyhun Yılmaz, pek çok kişi tarafından eleştirildi. Ünlü komedyen kendi hayranları tarafından bile eleştirilmişti. Bunun üzerine Yılmaz, üzüntüsünü dile getirmiş ve herkesten özür dilemişti.

In this article