[sam_zone id=1]

Ceyda Ateş isyan etti

Oyuncu Ceyda Ateş uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buğra Toplusoy ile hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti. Daha önce yapılan haberlerde iş adamı ,buğra Toplusoy’un...

62
62

Oyuncu Ceyda Ateş uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Buğra Toplusoy ile hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti.

Daha önce yapılan haberlerde iş adamı ,buğra Toplusoy’un ailesine rest çekip, Ceyda Ateş’e yüzük taktığı iddia edilmişti. Daha sonra Ateş’in tek taş yüzük fotoğrafı paylaşmasıyla, kayınpederine nispet yapıyor dedikoduları ortalıkta dolanmaya başlamıştı. Yapılan kötü yorumlara Ateş daha fazla dayanamadı.

Şimdiye kadar yaptığı işlerle geniş bir kitlenin beğenisini kazanan genç oyuncunun ilişkisi hakkında sürekli olarak kötü iddialar ortaya atılıyor.

Oyuncu Ceyda Ateş söylentilere sessiz kalamadı

 

Ceyda Ateş bu söylentiler hakkında şimdiye kadar susmuştu. Ancak son dönemde bu dedikoduların artması üzerine ünlü oyuncu, kötü niyetli insanlara verdi veriştirdi. İşte Ateş’in sosyal medyada paylaştığı o yazı;

“Herkese merhaba. Bugün hakkımda çıkan haberler karşısında ne diyeceğimi şaşırmış bir şekilde sizlere açıklama yapmak istedim. İlk olarak belirtmek isterim ki yüzüğüm sanılanın aksine sadece aksesuar olsun diye kullandığım bir yüzük. Köşeyi döndü açıklamalarınız için tek cevabım var. Çok şükür mesleği olan kendi parasını hakkıyla kazanan bir oyuncuyum! Yaptığınız haberlerde benim de bir ailem olduğunu ve onları ne kadar yıprattığını unutmayın lütfen! Amerika’ya öncelikli geliş sebebim tabii ki erkek arkadaşım Buğra. Ama sizin Amerika’da nerede nasıl eğitim aldığımı bilmeden buraya geliş sebeplerimi çarpıtıyor olmanıza sadece gülüyorum. Lütfen işimle alakalı haberlerin peşinde olun. Benim önceliğim bu sizin de öyle olsun. Sevgiler.”

ceyda-ates-instagram

In this article