[sam_zone id=1]

Ceren Kaplakarslan misilleme yaptı

Ünlü sanatçı Rafet El Roman oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Ceren Kaplakarslan cevapsız kalmadı. Rafet El Roman’ın geçtiğimiz ay boşandığı eşi Ceren Kaplakarslan’dan, El Roman’ın...

90
90

Ünlü sanatçı Rafet El Roman oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Ceren Kaplakarslan cevapsız kalmadı.

Rafet El Roman’ın geçtiğimiz ay boşandığı eşi Ceren Kaplakarslan’dan, El Roman’ın aşk haberlerine misilleme gecikmedi.
Almanya’da 2014 yılında Rafet El Roman ile hayatını birleştiren Ceren Kaplakarslan, geçtiğimiz ay Almanya’nın Darmstadt kentine bağlı Dieburg ilçe mahkemesinde El Roman’dan boşanmıştı.

Ünlü sanatçı Rafet El Roman’ın geçtiğimiz günlerde Tuvana Türkay’la birlikte çok sık görüntülenmesi magazin dünyasında olay olmuştu. Son olarak ikili bir balıkçıda görüntülenmiş ve ardından El Roman, Tuvana Türkay’a taç hediye etmişti. Bu olay sonrasında daha önce adının Mehmet Ali Erbil ile aşk dedikodularına karıştığı Kaplakarslan, Erbil’in bir paylaşımını beğenerek misilleme yaptı.

Mehmet Ali Erbil ve Ceren Kaplakarslan yakınlaşması

Ceren Kaplakarslan’ın Erbil’in “Sevmek her zaman yaklaşmak değildir. Bazen uzaktan seversin, çok uzaktan” şeklindeki mesajını beğenmesiyle, çiftin arasındaki aşk dedikoduları bir kez daha gündeme geldi.

Rafet El Roman kimdir

Rafet El Roman gerçek adı Rafet Yaşdut olan, Türk oyuncu ve şarkıcıdır. 1970 yılında yılında ailesi Almanya’ya işçi olarak gittiğinde bir süre annesi ile yaşamıştır. Daha sonra ailesinin yanına Almanya’ya giden ünlü sanatçı burada öğrenimini tamamlamıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren şarkı sözü yazmaya başlayan ünlü isim, ünlü olmadan önce bir süre müezzinlik yapmıştır. 1988 yılında ilk sahne deneyimini yaşayan El Roman, Almanya’da kısıtlı bir çevre arasında üne kavuşmuştur. 1995’te Türkiye’ye dönen sanatçının ilk solo albümü çıkmıştır. 90’lı yıllarda büyük patlama yapan sanatçı, kısa süre içinde büyük üne kavuşmuştur.

In this article