[sam_zone id=1]

Cem Yılmaz gözyaşlarına boğuldu!

Cem Yılmaz Erdal Tosun için ağladı. Geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitiren usta oyuncu Erdal Tosunun cenazesinde Yılmaz gözyaşlarını tutamadı. Geçirdiği talihsiz trafik kazası sonucu yaşamını yitiren ve...

90
90

Cem Yılmaz Erdal Tosun için ağladı. Geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitiren usta oyuncu Erdal Tosunun cenazesinde Yılmaz gözyaşlarını tutamadı.

Geçirdiği talihsiz trafik kazası sonucu yaşamını yitiren ve tüm ülkeyi yasa boğan Erdal Tosun’un cenaze törenine birçok isim katıldı. Törende Cem Yılmaz gözyaşlarına boğuldu.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nde yapılan törenine başta Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Ozan Güven gibi ünlü isimlerle birlikte birçok ünlü isim katıldı.

erdal-tosun-cem-yilmaz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın gözyaşlarını tutamadığı cenaze töreninde konuşmayı Yılmaz Erdoğan yaptı. Erdoğan, Türkiye’nin en kıymetli, efsanevi ailesinin bir üyesini daha kaybettiklerini ve 16 yıl kadar önce de yine aynı mekanda Gürdal Tosun’u uğurladıklarını dile getirdi.

cem-yilmaz-erdal-tosun

Cem Yılmaz kimdir

Komedyen, oyuncu, karikatürist, senarist ve yönetmen olan Cem Yılmaz 23 Nisan 1973 doğumludur. İstanbul’da doğan Yılmaz aslen Sivaslıdır. Yılmaz’ın annesinin adı Sabahat, babasının adı Arif’tir. Liseyi Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde Lisans eğitimi gördü.

Leman adlı mizah dergisinde karikatür çizmeye üniversite döneminde başlayan Yılmaz, ilk stund up gösterisini 1995 yılında gerçekleştirdi. 1995 yılının Aralık ayında yine Beşiktaş Kültür Merkezi’nde ( BKM ) stand-up gösterileriyle sahne almaya başlayan Yılmaz’ın gösterileri neredeyse kapalı gişe oynadı.

Ülke dışında Amerika ve Avrupa’da da stand-up gösterileri yapan Yılmaz, hem ülkemizde hem de ülke dışında geniş kitleler tarafından tanınmaktadır. Yaptığı filmlerle de adından sıkça bahsettiren Yılmaz, filmlerinin kalitesiyle birçok komedyenden öne çıkmaktadır

In this article