Cem Yılmaz’dan Ediz Hun sürprizi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, şu sıralar yeni sinema filmi için hazırlık yapıyor. Yılmaz, izleyicilerin karşısına büyük bir sürprizle çıkacak. Başarılı komedyen, dün Yeşilçam’ın usta aktörü Ediz Hun ile...

5
5

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, şu sıralar yeni sinema filmi için hazırlık yapıyor. Yılmaz, izleyicilerin karşısına büyük bir sürprizle çıkacak. Başarılı komedyen, dün Yeşilçam’ın usta aktörü Ediz Hun ile bir araya geldi. Bir mekanda buluşan ikili, yeni film üzerine konuştu.

‘Ne mutlu bir gün’

Yılmaz, Hun’la bir araya geldiği görüşmeyi bir fotoğrafla kişisel Instagram hesabından paylaştı. Usta komedyen, “Bugün değerli büyüğümüz Ediz Hun ile yeni filmimizi konuştuk. Ne mutlu bir gün” notunu düştü.

Yeni filmi mi, Deli Aşk mı?

Ünlü ismin Ediz Hun ile birlikte kendi yazıp kendi yöneteceği bir filmde mi yoksa bu yıl vizyona girmesi beklenen ve kendisinin oyuncu olarak rol alacağı Deli Aşk filminde mi yer alacağı merak konusu.

Yılmaz’ın bu paylaşımı yaklaşık 100 bin beğeni aldı. Ünlü komedyene yeni filmiyle ilgili olarak çok sayıda yorum da geldi.

Deli Aşk’ta usta oyuncular

Yılmaz’ın oyuncu olarak yer aldığı, bu yıl vizyona girmesi beklenen ve “Deli Aşk” adı verilen filminde Pelin Akil, Zafer Algöz, Emrah Kaman, Gülhan Tekin gibi isimler de yer alıyor.

Yılmaz, bugüne kadar Her Şey Çok Güzel Olacak, Vizontele, G.O.R.A., Organize İşler, Hokkabaz, A.R.O.G., Yahşi Batı, Pek Yakında, Ali Baba ve 7 Cüceler ve İftarlık Gazoz gibi yapımlarda bulundu. Usta komedyen G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin yanı sıra Pek Yakında, Ali Baba ve 7 Cüceler ile Yahşi Batı filmleriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu.

In this article