Cem Yılmaz bakın hangi güzelle çalışacak? İşte o isim…

Cem Yılmaz, bu yaz çekeceği ‘Arif v 216’ için Seda Bakan’la anlaştı. Ünlü komedyen, bu işbirliğini Instagram hesabına yüklediği fotoğrafla ilan etti. Cem Yılmaz uzun bir aradan sonra...

2
2

Cem Yılmaz, bu yaz çekeceği ‘Arif v 216’ için Seda Bakan’la anlaştı. Ünlü komedyen, bu işbirliğini Instagram hesabına yüklediği fotoğrafla ilan etti.

Cem Yılmaz uzun bir aradan sonra sevenlerinin karşısına yeni sinema filmi ‘Arif v 216’ ile çıkmaya hazırlanıyor. Bu film için oyuncu bulma çalışmalarına devam eden ünlü komedyen, filmin oyuncu kadrosuna güzel oyuncu Seda Bakan’ı ekledi.

Sosyal medyadan duyurdu

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği ‘Arif v 216’yla ilgili bu gelişme, dün Yılmaz tarafından soyal medyada duyuruldu. Ünlü komedyen, Seda Bakan ile verdiği pozu ‘Seda V Ben’ notuyla Instagram’a yükledi.

Diğer isimler saklanıyor

216 rolünde yine Ozan Güven’in olacağı filmin çekimlerine mayıs ayında başlayacak. Kadro oluşturmak için ekibiyle fikir alışverişlerine devam eden Cem Yılmaz, üzerinde durduğu isimleri şimdilik sır gibi saklıyor.

Seda Bakan’ın kariyeri

Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Özellikle Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle tanınmıştır. Kardeş Payı dizisindeki Feyyza rolüyle popülerliğini arttırmıştır.

Tv8 de yayımlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 sezonunda juri üyeliği yapmıştır.

Oyuncu Seda Bakan, 4 Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile evlenmiştir.

In this article