[sam_zone id=1]

Cansu Dere, Anne dizisinin setinde bakın kimle kavga etti

Star TV ekranlarında yayınlanan Anne isimli dizide rol alan Cansu Dere‘nin dizi setinde sanat yönetmeni ile kavga ettiği öğrenildi. Medyafaresi.com’da yer alan habere göre, Dere’nin dizinin sanat yönetmeni...

112
112

Star TV ekranlarında yayınlanan Anne isimli dizide rol alan Cansu Dere‘nin dizi setinde sanat yönetmeni ile kavga ettiği öğrenildi.

Medyafaresi.com’da yer alan habere göre, Dere’nin dizinin sanat yönetmeni ile tartıştığı öne sürüldü. Sanat yönetmeninin kendisi için seçtiği kostümü beğenmeyen ünlü oyuncu setin ortasında bir anda sesini yükselterek bağırmaya başladı.

Sanat yönetmeni de karşılık verince ikili arasında sesler iyice yükseldi. Tartışma alevlendiği anda araya yapımcı girdi. Yapımcı tarafları sakinleştirdi. Yaşanan bu olay üzerine dizinin çekimlerine bir süre ara verildi. Çekimler verilen aranın ardından sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

Cansu Dere, Sıla’nın setinde de tartışmıştı

Ünlü oyuncu, bir dönem rol aldığı Sıla isimli dizinin setinde de partneri Mehmet Akif Alakurt ile tartışmıştı. Dere, dizi final yapıncaya değin rol arkadaşı ile küs kalmıştı. O dönem kaprisleri ile manşetlerde haber olan Dere, sette çıkardığı huzursuzluklardan ötürü ‘Kapris Kraliçesi’ olarak anılmaya başlanmıştı.

In this article