Sunucudan muhabir sevgilisine canlı yayında evlilik teklifi!

Dün akşam bir televizyon kanalı canlı yayında evlenme teklifine sahne oldu. “Ne Var Ne Yok” programının sunucusu, canlı yayında evlenme teklif etti. Canlı yayında romantik evlenme teklifi Televizyon...

5
5

Dün akşam bir televizyon kanalı canlı yayında evlenme teklifine sahne oldu. “Ne Var Ne Yok” programının sunucusu, canlı yayında evlenme teklif etti.

Canlı yayında romantik evlenme teklifi

Televizyon ekranları dün akşam iki gazetecinin aşkına tanık oldu. Ünlü moderatör, canlı yayında sevgilisine evlenme teklifi etti.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Ne Var Ne Yok” adlı programının moderatörü Türker Akıncı, kendisi gibi gazetecilik yapan 24 TV muhabiri olan sevgilisi Tuğba Satı’ya canlı yayından sevlenme teklifinde bulundu.

Canlı yayındaki konuklarını da şahit gösteren tecrübeli moderatör, hayatının belki de en zor programını yaptı. Sözlerini evlenme teklifiyle noktalayan ünlü moderatör Akıncı, “Herkesten önce Allah şahit. Seni seviyorum ve söz veriyorum ömrümün sonuna kadar seveceğim” dedi ve bu sözünü “Benimle evlenir misin?” dedi.

Sosyal medyadan oldukça yorum aldı

Programı canlı olarak izleyen birçok kişi hiç beklmeedikleri böyle bir olay karşısında şoke oldular. Hissettikleri şeyleri osyal medya ortamlarında paylaşan izleyiciler, oldukça fazla yorumda bulundular. Sosyal medya kullanıcıları arasında çifti kutlayanlar, mutluluklar dileyenler vardı. Çift için iyi dileklerde bulunan sosyal medya kullancıları, bu hareketi kıskandıklarına yönelik de yorumlar atmadan duramadılar. Yorumda bulunan bazı kadın izleyiciler, ölümsüzleşen bu an için kıskançlıklarını tatlı bir dille dile getirdiler.

Olay dün gece yaşanmasına rağmen henüz tam olarak çok sayıda kişiye ulaşmış değil, teklifin videosu şu sıralarda sosyal medya ortamlarında bol bol paylaşılmakta.

In this article