Şevket Hoca Referandum sorusu sorulunca…

Güldür Güldür Show programındaki ’Eşofmanlı Şevket Hoca’ karakteriyle gönüllerde taht kuran tiyatro oyuncu Çağlar Çorumlu referandum sorusu sorulunca… Ünlü oyuncuya referandum konusunda fikri soruldu Güldür Güldür Show programındaki...

5
5

Güldür Güldür Show programındaki ’Eşofmanlı Şevket Hoca’ karakteriyle gönüllerde taht kuran tiyatro oyuncu Çağlar Çorumlu referandum sorusu sorulunca…

Ünlü oyuncuya referandum konusunda fikri soruldu

Güldür Güldür Show programındaki ’Eşofmanlı Şevket Hoca’ tiplemesiyle tüm Türkiye tarafından sevilen bir isim haline gelen Çorumlu’ya referandum konusundaki fikri soruldu. Çorumlu soruya espirili bir yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Çorumlu, ailesiyle birlikte Edirne’ye geldi. Çorumlu, gazetecilerin, ‘Eşofmanlı hocanın referandum yorumu nedir’ şeklindeki sorusuyla karşılaşınca “Ciğer çok lezzetliydi, elinize sağlık” diyerek espirili bir yanıt verdi.

Çağlar Çorumlu Edirne’yi ziyaret etti

Edirne’ye gelen ünlü tiyatro oyuncusu Çağlar Çorumlu, Selimiye Camii başta olmak üzere birçok tarihi ve güzel yeri ziyaret etti. Edirne’ye gelmişken kentin tava ciğerinin de tadına bakan Çorumlu, ciğeri çok sevdiğini dile getirdi.

Çorumlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı

Tava ciğeri sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlamak için yanlarına gelen Çorumlu, Edirne’ye bu gelişinin üçüncü gelişi olduğunu söyleyerek, yediği tava ciğeri övdü. Edirne tava ciğerinin gayet lezzetli ve güzel olduğunu söyleyen ünlü isim, Türkiye’nin her yeri gibi buranın da geyet güzel olduğunu ifade etti. Şehrin çok güzel olduğunu, insanlarının da çok sıcak olduğunu sözlerine ekleyen ünlü oyuncu, “Hava soğuk ama ailemle kısa bir gezeceğiz. Selimiye Camii’ne uğradık, külliye gezeceğiz ve ertesi sabahta İstanbul’a geri döneceğiz” dedi.

Bir gazetecinin 16 Nisan referandumuyla ilgili eşofmanlı şevket hocanın yorumunu almak istemesi üzerine ünlü oyuncu bu soruya espirili yanıt verdi. Soru üzerine Çorumlu,  “Ciğer çok lezzetliydi, elinize sağlık. Kolay gelsin, görüşmek üzere” dedi.

In this article