[sam_zone id=1]

Çağla Şıkel’den Emre Altuğ’un aşk iddialarına yanıt

Ünlü sunucu, oyuncu ve manken Çağla Şıkel, 2008 yılında nikah masasına oturduğu ve 2015 yılında boşandığı eski eşi şarkıcı Emre Altuğ hakkında konuştu. Şıkel, 7 yıl evli kaldığı...

2
2

Ünlü sunucu, oyuncu ve manken Çağla Şıkel, 2008 yılında nikah masasına oturduğu ve 2015 yılında boşandığı eski eşi şarkıcı Emre Altuğ hakkında konuştu. Şıkel, 7 yıl evli kaldığı eski eşi Emre Altuğ’un, Özcan Deniz’in eski aşkı Burse Narcı ile yeni bir aşka yelken açmasıyla ilgili “Ona mutluluklar dilerim” açıklamasında bulundu.

Şıkel’e önceki akşam Emre Altuğ ve Buse Narcı arasında çıkan aşk haberleri soruldu. Ünlü manken, 7 yıl evli kaldığı ve iki çocuğunun babası eski eşi Emre Altuğ ilgili şöyle dedi: “Emre’yle o tür şeyler konuşmuyoruz. Hayatında biri olması da çok normal fakat beni ilgilendirmiyor. Haber doğru mu yanlış mı bilemiyorum. Ama öyle bir şey varsa mutluluklar dilerim.”

‘İyi ki olmamış’

Bu arada yıllar önce Victoria’s Secret’ın defilesine çıkması için teklif alması hatırlatılan Çağla Şıkel, “İyi ki de kabul etmemişim. Çünkü öyle bir yaşamı seçseydim Uzay ve Kuzey hayatımda olamazdı” dedi.

Çağla Şıkel’in kariyeri

Çağla Şıkel, 1996 yılında Odessia adlı sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen of Beauty) ödülünü aldı.

Görgüsüzler dizisinde oynadı

1997-2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıktı. 2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde oynadı.

Baleye uzun süre ara vermişti

Eğitimini aldığı ancak, uzun süre ara verdiği baleye, tam 16 yıl sonra, 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, “Bach Alla Turca” adlı bale eseriyle, 10-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak geri döndü.

In this article