Çağla Şıkel ağlayarak veda etti!

‘Her Şey Dahil’ programının sunucuları Alişan ve Çağla Şıkel, bugün programa veda etti. Ünlü model Çağla Şıkel veda sırasında göz yaşlarını tutamadı. Her Şey Dahil programında, 6 Mart...

2
2

‘Her Şey Dahil’ programının sunucuları Alişan ve Çağla Şıkel, bugün programa veda etti. Ünlü model Çağla Şıkel veda sırasında göz yaşlarını tutamadı.

Her Şey Dahil programında, 6 Mart Pazartesi gününden itibaren Çağla ve Alişan’ın yerine Perihan Savaş sunuculuk görevini üstlenecek.

Türk televizyonlarında bir ilk

Programı izleyenleri şaşırtan bayrak değişiminin canlı yayın sırasında gerçekleşmesi de dikkati çekti.

Alişan ve Çağla Şıkel’in konuğu olan Türk Sineması’nın efsane isimlerinden Perihan Savaş, programın iki eski sunucusuna teşekkür etti.

Alişan’dan sürpriz

Alişan’dan ikinci sürpriz geldi. Ünlü türkücü, yeni çıkan şarkısı ‘Uslu Dururum’u veda programında söyledi.

Çağla Şıkel’den estetik açıklaması

Geçtiğimiz hafta Hakan Akkaya’nın New York defilesinde podyuma çıkan Çağla Şıkel, iş ve özel hayatına dair merak edilenleri anlatmıştı. Çağla Şıkel laf arasında estetiğinin olmadığını da belirtmişti:

‘Estetik ameliyatım yok. Botoks yaptırıyorum. Cildim için maske, krem, serum aklınıza ne gelirse yapıyorum. Haftada iki gün spor yapıyorum. Daha çok sabah saatlerinde ya da hafta sonlarında. Ağırlık çalışıyorum.

In this article