Çağatay Ulusoy aradığı aşkı buldu

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un sevgilisi çok merak ediliyordu. İddialara göre yakışıklı oyuncu aradığı aşkı Duygu Sarışın’da buldu. Oyuncu Çağatay Ulusoy aradığı aşkı sonunda buldu Hem Türkiye’de hem de...

2
2

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un sevgilisi çok merak ediliyordu. İddialara göre yakışıklı oyuncu aradığı aşkı Duygu Sarışın’da buldu.

Oyuncu Çağatay Ulusoy aradığı aşkı sonunda buldu

Hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesine hayran kitlesi oldukça geniş olan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un sevgilisi kim diye çok merak ediliyordu. İddialara göre yakışıklı oyuncu aradığı aşkı sonunda kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’da buldu.

Duygu Sarışın da “İçerde” dizisinde

Duygu Sarışın da Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu “İçerde” dizisine katıldı. İddialara göre, diziye katılan Sarışın, ilk görüşte Ulusoy’u kendisine hayran bıraktı.

Daha önce “Kaçak Gelinler”, “Güneşi Beklerken” ve “Rengarenk” dizilerinde rol alan ve kendi çapında bir hayran kitlesine sahip olan ünlü isim şimdi “İçerde”dizisinde bir polis memurunu oynuyor.

Duygu Sarışın kimdir?

Son zamanların en çok merak edilen konularından biri Duygu Sarışın kimdir konusu. Şimdilerde adı Çağatay Ulusoy ile sıklıkla anılan Sarışın, tıpkı Ulusoy gibi bir oyuncudur. 1987 yılında İzmir’de doğan oyuncu, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nden de dersler alan ünlü isim, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapma fırsatı yakalamıştır. 2011 yılında Cennetin Sırları adlı televizyon dizisi ile birçok kişi kişi tarafından tanınmıştır.

İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken ayrıca Rengarenk gibi diziler de rol alarak geniş kitlelere ulaşan ünlü isim son olarak İçerde dizisinin kadrosuna dahil olmuştur.

In this article