[sam_zone id=1]

Buse Terim’den duygu dolu paylaşım

Geçtiğimiz günlerde ilk bebeğini kucağına alan Buse Terim Bahçekapılı, Instagramda duygu dolu bir paylaşımda bulundu. A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim, doğum yaptıktan sonra...

45
45

Geçtiğimiz günlerde ilk bebeğini kucağına alan Buse Terim Bahçekapılı, Instagramda duygu dolu bir paylaşımda bulundu.

A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim, doğum yaptıktan sonra çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine giren ve mutlu bir evlilik yaşayan Buse Terim Bahçekapılı geçtiğimiz ekimde anne oldu. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafta Bahçekapılı: “Ben kızımın elini tutmaya giderken sımsıkı sarıldığım bir el vardı, baba eli. Allah yokluğunu göstermesin” ifadelerini kullandı.

Volkan Bahçekapılı-Buse Terim çifti’nin geçtiğimiz ekim ayında kız bebekleri dünyaya gelmiş ve çift, bebeklerine Nil adını vermişlerdi.

buse-terim-bebegi

Buse Terim kimdir

21 Ağustos 1990 doğumlu olan Buse Terim, Fatih Terim’im kızıdır. Ünlü Teknik adam Terim’in kızı olan Buse Terim, Yüzyıl Işıl Koleji’nden 2007 yılında mezun oldu. 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü okudu. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj eğitimi gören Terim, daha sonra ülkeye geri döndü.

Hobi olarak öğrencilik yıllarında yaptığı Blogger’lığı daha profesyonel bir platforma taşıyan Terim, blogunda stil ipuçlarından sezon trendlerine kadar çoğu şeyi inceleyerek büyük üne kavuştu. Her karakter ayrı bir gardrop‘tur mantığı ile yaklaşan Terim, bu konuda gittikçe uzmanlaşmıştır.

New York, Paris, Milano, Londra gibi uluslararası moda camiasının en prestijli moda haftalarına katılan Terim, tecrübelerini hem gazete ve dergilerinden hem de websitesinden paylaşıyor.

 

In this article