Burcu Esmersoy’a evlilik teklifi yağıyor

Sempatik ve güzel sunucu Burcu Esmersoy, sosyal medya üzerinden sayısız evlilik teklifi aldığını dile getirdi. Burcu Esmersoy’a evlilik teklifi yağıyor. Önceki gün katıldığı bir defilede yine basın mensuplarının...

2
2

Sempatik ve güzel sunucu Burcu Esmersoy, sosyal medya üzerinden sayısız evlilik teklifi aldığını dile getirdi.

Burcu Esmersoy’a evlilik teklifi yağıyor. Önceki gün katıldığı bir defilede yine basın mensuplarının ilgi odağı olan Esmersoy, her röportajında evlililiğe uzak olduğunu ve nikâh masasına oturmayı düşünmediğini açıklasa da sosyal medya üzerinden sayısız evlilik teklifi aldığını söyledi.

Bu teklifler hoşuna gidiyor

Teklifleri hoşgörüyle karşıladığını ve sosyal medyada bu tip durumlarla karşılaşmanın çok normal olduğunu söyleyen Esmersoy, evlilik konusunda fikrinin hâlâ değişmediğini de sözlerine ekledi. Öte yandan Esmersoy, son dönemde ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarını yoruma kapatmasını soran gazetecilere, “Hesabı yoruma kapatmayı kişinin doğal hakkı olarak görüyorum. Bazen ünlü isimlere takipçilerinden çok ağır yorumlar gelebiliyor. Kişinin canı sıkılacağına böyle bir yönteme başvurması daha mantıklı” dedi.

Burcu Esmersoy’un hayatı

Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. New York Üniversitesi’nde “Hospitality, Tourism and Sports Management” eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Dostluk Güzeli” oldu.[2] 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamıştır.[3] Kanal D’de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk’te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı. 2014 Yılında Tv8′ de yayın hayatına başlayan Ver Fırınada ve 2015 Mart ayında başlayan Komedi Türkiye isimli programı Sunmaktadır.

2006 yılının Nisan ayında NTV’de “Spor Servisi” programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. Popstar 2013 programında sunuculuk yapmaktadır.

Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmakta olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

In this article