Burcu Esmersoy, Arda Turan’ı görünce ne yaptı?

Aralarında aşk olduğu her dönem gündeme gelen Burcu Esmersoy ile Arda Turan son zamanlarda biraraya gelmekten çekiniyor. Önceki gün arkadaşlarıya eğlenmeye giden Esmersoy, Arda Turan’ın aynı mekana girdiğini...

3
3

Aralarında aşk olduğu her dönem gündeme gelen Burcu Esmersoy ile Arda Turan son zamanlarda biraraya gelmekten çekiniyor.

Önceki gün arkadaşlarıya eğlenmeye giden Esmersoy, Arda Turan’ın aynı mekana girdiğini görünce zaman kaybetmeden orayı terk etti.

Bir dönem aralarından su sızmazdı

Suncu Burcu Esmersoy ile Barcelonalı Arda Turan’ın arasından bir ara su sızmaz, ünlü sunucu İspanya tatilinde milli futbolcunun evinde kalırdı.

Mayıs 2015’te Arda Turan, Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlayınca ikilinin dostluğu sekteye uğradı.

‘Omzunda ağladım’

O günlerde Esmersoy, ‘Arda benim omuzunda ağladığım biri. Aramızdaki ilişki aşktan büyük. dostluk dediğin beklemek ve sana döndüğünde kollarını açmaktır’ açıklaması yaptı.

Arda’dan 300 Euro bahşiş

Arda Turan, sosyetik sevgilisi Aslıhan Doğan’dan, Esmersoy da 1,5 yıl aşk yaşadığı Tuna Aksu’dan ayrıldı ancak ikilinin arası düzelmedi.

Arda Turan geçen hafta İstanbul’daydı. Posta’da yer alan habere göre; Emirgan’daki Gizli Kalsın’da eğlenirken mekana Burcu Esmersoy da geldi.

Esmersoy, ünlü futbolcuyu görünce kulüpten apar topar ayrıldı. Arda Turan bu duruma gülüp geçti. Gece yarısı ayrılırken de valelere 300 euro yani yaklaşık 1300 TL bahşiş verdi.

In this article