Burcu Biricik’ten cesur paylaşım!

Hayat Şarkısı adlı dizide boy gösteren, son zamanların en ünlü isimlerinden biri olan oyuncu Burcu Biricik cesur bir paylaşımda bulunarak hayranlarını gülümsetti. Paylaşımı hem gülümsetti hem de beğeni...

2
2

Hayat Şarkısı adlı dizide boy gösteren, son zamanların en ünlü isimlerinden biri olan oyuncu Burcu Biricik cesur bir paylaşımda bulunarak hayranlarını gülümsetti.

Paylaşımı hem gülümsetti hem de beğeni aldı

Şu sıralar Hayat Şarkısı adlı dizide izlediğimiz, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Burcu Biricik cesur bir paylaşımda bulundu. Kendisine benzettiği ünlü bir oyuncuyla fotoğraflarını yan yana koyarak paylaşan Biricik, hem gülümsetti hem de büyük beğeni aldı.

Sosyal medya hesabından gülümseten paylaşım

Oyuncu Burcu Biricik, hesabından oldukça komik ve cesur bir paylaşımda bulundu. Sabah saatlerinde çekilmiş bir fotoğrafını hesabından paylaşan ünlü isim, kendisini ülkemizde de gösterilen Shamless adlı diziden de yakın olarak tanıdığımız dizinin başrol oyuncusu Frank Gallegher’e benzetti. Gallegher ile kendi fotoğrafını yan yana koyarak paylaşan Biricik, paylaşıma şu notu düştü: “Sabahları Frank Gallegher’e benzediğim doğrudur”

Burcu Biricik kaç yaşında?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Burcu Biricik kaç yaşında olduğu merak edilen ünlü isimlerden biri. Şu sıralarda yeni bir dizide boy gösteren Biricik, 4 Mayıs 1989 Antalya doğumludur ve 28 yaşındadır. 2006 yılında Antalya ’da düzenlenen güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilerek adını duyuran ünlü isim, lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde  de ödül almıştır. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimi alan ünlü oyuncu, eğitimi süresince de Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi görmüştür. Oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer olarak başlayan Biricik, daha sonra çok sayıda başarılı proje içerisinde yer almıştır.

In this article