[sam_zone id=1]

Burçin Terzioğlu’na şok!

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu büyük şok yaşadı. Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun sevgilisi İlker Kaleli ile Rumelihisarı’ndaki evlerini su bastı. Habertürk Gazetesi’nde yer alan habere göre ünlü oyuncu...

185
185

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu büyük şok yaşadı. Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun sevgilisi İlker Kaleli ile Rumelihisarı’ndaki evlerini su bastı.

Habertürk Gazetesi’nde yer alan habere göre ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’nin evlerinin başına talihsiz bir olay geldi. Geçtiğimiz hafta İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışının kesilmesi sonrası hava sıcaklıkları artmış ve yerlerde biriken karlar erimişti. Bunun üzerine birçok evi İstanbul sokaklarında su basmıştı. Su basan evlerin arasına ünlü oyuncu Terzioğlu ve Kaleli’nin evleri de katıldı.

Ünlü oyuncu Terzioğlu’nun teras katında bulunan karların erimesi sonucunda evin içini su bastı. Birçok eşyanın sular altında kaldığı öğrenildi.

burcin-terzioglu-ilker

Terzioğlu birçok eşyayı attı

Evini iki günde zor temizleten Terzioğlu’nun, bazı eşyalarını atmak zorunda kaldığı da edinilen bilgiler arasında. Ünlü oyuncu Terzioğlu’nun evine geçtiğimiz yıl da hırsız girmişti.

Burçin Terzioğlu kimdir?

Terzioğlu, İstanbul’da 9 Mart 1980 tarihinde doğan ünlü Türk, film ve dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi alan ünlü oyuncu başlarda çeşitli yapımlarda yer almıştır. Henüz 5 yaşındayken oynadığı sinema filmleri Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş adlı yapımlardır.

Çocukken rol aldığı dizi ve filmlerin haricinde, ünlü oyuncu Kadın İsterse dizisindeki “Demet” rolüyle parlamıştır. Fırtına dizisinde “Zeynep” karakteriyle ilk başrolünü oynayan ünlü isim, 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Murat Yıldırım ile evlenmiş ancak 30 Haziran 2014’te ise boşanmıştır. Ardından Ezel dizisinde Azad Karaeski karakterini canlandıran ünlü oyuncu bu dizi sayesinde de kariyerindeki yerini sağlamlaştırmıştır.

In this article