Burak Özçivit’ten iddialara yanıt

Burak Özçivit saçları ile ilgili yapılan haberle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü isim iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. “Saçları dökülmesin diye baba olmaktan vazgeçecek” denilmişti Saçları dökülmesin...

2
2

Burak Özçivit saçları ile ilgili yapılan haberle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü isim iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

“Saçları dökülmesin diye baba olmaktan vazgeçecek” denilmişti

Saçları dökülmesin diye özel bir uygulama yaptırmak istediği söylenen ve bu uygulama neticesinde ise ‘Baba olma ihtimalin azalacağı’ söylenen Burak Özçivit, iddiaları yalanladı. İddilara göre ünlü oyuncu, bu riskleri bilmesine rağmen ‘Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın’ demişti. Yapılan bu haber üzerine tepkisini gösteren ünlü oyuncu Özçivit, haberleri sosyal medya hesabından yalanladı.

Burak Özçivit saçları iel ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı

Arkadaş tavsiyesiyle Nişantaşı’nda bir saç uzmanına gittiği ve saçlarının dökülmesini durduracak bir tedavi hakkında konuştuğu söylenen Özçivit’e uygulamayı yapacak uzmanların bu tedavinin baba olma ihtimalini azaltacağını söyledikleri, Özçivit’in de bunu kabul ettiği belirtilmişti. Ünlü oyuncu bu haberleri yalanladı.

 

Özçivit bu haberleri yalanladı

Hakkında çıkan haberlerle ilgili ünlü oyuncu Burak Özçivit sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı: “Bugün gazetelerden birinde, hakkımda yayınlanan haber tümüyle gerçek dışıdır. Kamuoyunun bilgisine sunarım…” dedi.

Sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi

Hakkında gerçeği yansıtmayan haberler çıkan ve bu haberleri yalanlayan Burak Özçivit’in ardından ünlü isme destek geldi. Ünlü oyuncuların hayranları ve sosyal medyanın bazı duyarlı kullanıcıları ünlü oyuncuya destek verdiler. Bu tarz haberlerin neye dayanarak yapıldığına bir anlam veremeyen kullanıcılar, bu haberleri yapan site ve gazeteleri takip etmekten çıkacaklarını söylediler.

In this article