[sam_zone id=1]

Burak Özçivit’ten Fahriye Evcen’e destek

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen’e yeni dizisi öncesinde destek veren bir mesaj gönderdi. Özçivit, kişisel Twitter hesabı üzerinden gönderdiği mesajda, Evcen’in Ölene Kadar dizisinden bir fotoğrafına...

396
396

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen’e yeni dizisi öncesinde destek veren bir mesaj gönderdi.

Özçivit, kişisel Twitter hesabı üzerinden gönderdiği mesajda, Evcen’in Ölene Kadar dizisinden bir fotoğrafına yer vererek, “Yarın akşam Selvi’yi izlemeyi dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Özçivit’in bu tweet’i kısa bir süre içerisinde yüzlerce retweet ile binin üzerine beğeni aldı.

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen başrolde

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Ölene Kadar dizisinde Fahriye Evcen ile Engin Akyürek başrollerde yer alacak.

Yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Elif Usman yazıyor. Dizide, Engin Akyürek ile Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu da oynuyor.

Ölene Kadar dizisinin ilk bölümü 12 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

Fahriye Evcen ile Engin Akyürek dizide başrolde yer alıyor
Fahriye Evcen ile Engin Akyürek dizide başrolde yer alıyor

Evlenme teklifi etmişti

Özçivit, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Evcen’e geçtiğimiz haftalarda evlenme teklifi etmişti. Yakışıklı oyuncunun, Evcen için organize ettiği doğum günü partisinde yakın arkadaşlarının da bulunduğu ortamda Evcen’e bir yüzükle birlikte yaptığı teklif oldukça konuşulmuştu.

Öte yandan Özçivit’in Evcen’e evlenme teklifi yaparken verdiği yüzüğün 90 bin TL değerinde olduğu öğrenildi. Evcen’in sevgilisinin bu teklifini “Sonsuza kadar evet” diyerek kabul ettiği ve ünlü çiftin evlilik hazırlıklarına başladığı bildirildi.

In this article