[sam_zone id=1]

Burak Özçivit’ten Fahriye Evcen’e: Sen ayrı bir güzeldin

Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Ölene Kadar dizisinin ilk bölümü bu akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Evcen’in sevgilisi Burak Özçivit, kişisel sosyal medya hesabından Evcen’e destek veren...

432
432

Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Ölene Kadar dizisinin ilk bölümü bu akşam ATV ekranlarında yayınlandı.

Evcen’in sevgilisi Burak Özçivit, kişisel sosyal medya hesabından Evcen’e destek veren bir mesaj gönderdi.

Özçivit, dizinin ardından gönderdiği mesajda, “Emeği geçen herkesin eline sağlık. Her şeyiyle güzeldi ama sen ayrı bir güzeldin… Bundan sonra #ÖleneKadar izleyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Özçivit’in bu paylaşımı yüzlerce retweet ve beğeni aldı.

Fahriye Evcen ile Engin Akyürek dizide başrolde yer alıyor
Fahriye Evcen ile Engin Akyürek dizide başrolde yer alıyor

Evlenme teklifi etmişti

Özçivit, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Evcen’e geçtiğimiz haftalarda evlenme teklifi etmişti. Yakışıklı oyuncunun, Evcen için organize ettiği doğum günü partisinde yakın arkadaşlarının da bulunduğu ortamda Evcen’e bir yüzükle birlikte yaptığı teklif oldukça konuşulmuştu.

Öte yandan Özçivit’in Evcen’e evlenme teklifi yaparken verdiği yüzüğün 90 bin TL değerinde olduğu öğrenildi. Evcen’in sevgilisinin bu teklifini “Sonsuza kadar evet” diyerek kabul ettiği ve ünlü çiftin evlilik hazırlıklarına başladığı bildirildi.

In this article