[sam_zone id=1]

Bu görüntü Bülent Ersoy’u çıldırttı

Bülent Ersoy yavru köpeğin kulaklarını kesen Isparta’lı canilere sert sözler söyledi. Ünlü sanatçı bu kişilerin cezalandırılmasını istedi. Türk Sanat Müziğinin Divası Ersoy, Isparta’da yavru köpeğin kulaklarını kesen canilere...

64
64

Bülent Ersoy yavru köpeğin kulaklarını kesen Isparta’lı canilere sert sözler söyledi. Ünlü sanatçı bu kişilerin cezalandırılmasını istedi.

Türk Sanat Müziğinin Divası Ersoy, Isparta’da yavru köpeğin kulaklarını kesen canilere çok sert tepki göstererek “Bu işkencecilerin cezalandırılması konusunda savaş vereceğim…” şeklinde konuştu.

Ersoy, canlı yayına bağlandı

Isparta’da yavru bir köpeğin kulaklarını kesen iki canin serbest bırakılması hayvanseverlerin tepkisine neden oldu. Star TV’de ekranlara gelen ‘Duymayan Kalmasın’ programının canlı yayınına bağlanan Ersoy, yaşanılan bu vahşete yeteri kadar tepkinin verilmediğini dile getirdi.

Bülent Ersoy, canilerin cezalandırılmasını istedi

Ünlü sanatçı Ersoy, “Bir şey yapmak istiyorsanız bizzat bunu yapan kişilere tepki göstermelisiniz. Beni idam edeceklerini bilsem onlar elime geçince tokatlarım onları. O köpekler bir can, can” açıklamasında bulundu

Isparta’da yavru köpeğin kulaklarının kesilmesi şeklinde çıkan haberleri izleyince yüreğinin burkulduğunu belirten Ersoy, “Ben sizler kadar köpeklere yaklaşamıyorum ancak onların ağzı var dili yok. Sen onların kulağını nasıl kesersin, onlar yarınların teröristleri. Onların suratlarını bile görmek istemem. Bu işkencecilerin cezalandırılması konusunda savaş vereceğim. Bunun arkasında duracağım ve gerekirse bu konuda Ankara’ya kadar yürüyeceğim. Oiki cambaza kulak nasıl kesilir göstereceğim” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya da büyük yankı uyandıran olay sonrasında hayvanseverler bu kişilerin cezalandırılması için çalışma başlattılar. Pek çok kişinin de destek verdiği çalışmalar sonucunda bu canilerin cezalandırılacağı bekleniyor. 

In this article