Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan’ı cenaze bile barıştıramadı

Usta yönetmen ve yapımcı Ayşe Ersayın’ın hayata gözlerini kapatması bile, Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasındaki soğuk rüzgarları dindiremedi. Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren ünlü yapımcı ve yönetmen...

3
3

Usta yönetmen ve yapımcı Ayşe Ersayın’ın hayata gözlerini kapatması bile, Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasındaki soğuk rüzgarları dindiremedi.

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın’ın cenazesi dün yapıldı. Ünlü yönetmenin cenazesine sevenlerinin, yakın dostlarının yanında şöhret dünyasından da çok sayıda kişi katıldı. Cenaze törenine katılan ve yıllardır küs olan Bülent Ersoy ve Ajdan Pekkan, cenaze töreninde bile yan yana gelmediler.

Pekkan ve Ersoy yan yana gelmemeye dikkat ettiler

Sezen Aksu, Nilüfer ve Bülent Ersoy gibi Türkiye’nin en ünlü isimlerinin kliplerinin yönetmenliğini yapan usta yönetmen Ayşe Arsayın’ın, kalp krizi geçirerek hayata veda etmesi sevenlerini yasa boğdu. Ünlü yönetmenin cenaze törenine ünlü şarkıcılar Ersoy ve Pekkan da katıldı. Yıllardır küs olan iki ünlü isim, yan yana gelmemek için gayret gösterdiler.

Bülent Eroy, Ajda Pekkan’ın gitmesini bekledi

Ersoy, Merdivenköy Mezarlığı’nda Ayşe Ersayın defnedilirken VIP aracından inmedi. İddialara göre Ersoy’un bu davranışta bulunmasının sebebi Ajda Pekkan’ın gitmesini beklemek istemesiydi. Pekkan’ın mekandan ayrılması üzerine Ersoy, Ersayın’ın kabri başında dua eti.

Ajda Pekkan davayı kaanmıştı

Ünlü şarkıcı Pekkan, 2013’te kendine ‘Ucube’ ve ‘Hödük’ kelimelerini söyleyen Bülent Ersoy’u mahkemeye vermişti. Ünlü sanatçı Pekkan, mahkeme kararına göre bu davayı kazanmıştı.

Ayşe Ersayın Ajda Pekkan’ın evinde kalp krizi geçirdi

Çok sayıda ünlü ismin kliplerinde yönetmenlik yapan ünlü yönetmen Ayşe Ersayın, Ajda Pekkan’ın evinde kalp krizi geçirmişti. Pekkan’ın Bahçeköy’de bulunan evinde kalp krizi geçiren Ersayın, hayatını kaybetmişti.

In this article