Bülent Ersoy 2 saatte 215 bin TL harcadı! Diva bakın ne aldı…

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı olarak kabul edilen Bülent Ersoy harcamaları ile dikkat çekiyor. Ünlü isim 2 saat içinde 215 bin TL harcadı. Kapalı çarşı Diva’ya özel olarak açıldı...

3
3

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı olarak kabul edilen Bülent Ersoy harcamaları ile dikkat çekiyor. Ünlü isim 2 saat içinde 215 bin TL harcadı.

Kapalı çarşı Diva’ya özel olarak açıldı

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, bilindiği gibi tam bir mücevher tutkunu. Türkiye’nin hiçbir yerinde görünmeyen birçok mücevherin sahibi olan ünlü isim, son zamanlarda da koleksiyonuna yenilerini katmaktan çekinmiyor. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde yine bir alışveriş yaptı. Koleksiyonunu zenginleştirme atılımlarında bulunan Ersoy’a özel olarak Kapalıçarşı’nın kapıları gece yarısı açıldı.

Ünlü şarkıcı Ersoy, 215 bin TL’lik harcama yaptı

Kapalıçarşı’yı kendisine özel olarak  gece yarısı açtıran ünlü şarkıcı Ersoy, gönlünce alışveriş yaptı. Mağazaları gezen ve çok büyük titizlikle ürünleri gözden geçiren Ersoy, toplamda 215 bin TL’lik harcama yaptı. Polisler eşliğinde açılan alışveriş merkezinde Diva’nın heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Bülent Ersoy ne aldı?

Ünlü şarkıcı Ersoy, gece polisler eşliğinde kendisine özel olarak açtırdığı Kapalıçarşı’dan gönlünce alışveriş yaptı. Ersoy, mağaaları tek tek gezdi. Bir mağazadan 2 ipek halı alan Ersoy, ünlü bir kuyumcudan da mücevher aldı.

Ersoy, ekonomiye destek verdiğini söyledi

Yaptığı alışverişlerle hemen her dönemde medyada olay olan Ersoy, son olarak Kapalıçarşı’da görüldü. Ersoy, gece yarısı Kapalıçarşı’dan birbirinden değerli ürünler satın aldı. Mutluluğu gözlerinden okunan Ersoy’un harcaması toplamda 215 bin TL’yi buldu.

Alışveriş sonrası basın mensuplarına konuşan Ersoy, Kapalıçarşı esnafının her zaman yanında olduğunu belirterek, ekonomiye destek olunması gerektiğinin altını çizdi.

In this article