[sam_zone id=1]

Bülent Ersoy’un geyikli videosu olay oldu!

Snapchat adlı sosyal medya uygulamasının efekti’ni kullanan ve paylaşan ünlü sanatçı Bülent Ersoy geyik olmak istemiyorum diyerek sitem etti. Gazeteci Seyhan Erdağ, “tavşan olmak isteyen minik karaca” diyerek,...

116
116

Snapchat adlı sosyal medya uygulamasının efekti’ni kullanan ve paylaşan ünlü sanatçı Bülent Ersoy geyik olmak istemiyorum diyerek sitem etti.

Gazeteci Seyhan Erdağ, “tavşan olmak isteyen minik karaca” diyerek, Bülent Ersoy’un sosyal medyada hiç alışık olmadığımız bir videosunu paylaştı. Ünlü şarkıcı Ersoy’un geyik olduğu videoyu görenler şaşkınlık yaşadılar. Ağır tavırlarıyla dikkat çeken Ersoy’dan uzun bir süredir bu tarz hareketler görülmemişti.

Diva Bülent Ersoy yılbaşında gazeteci Seyhan Erdağ’la bir araya geldi. Erdağ, snapchat’in popüler ‘geyik efekti’ni kullanarak Ersoy’un videosunu çekti ve bir süre sonra sosyal medyada paylaştı. Bu tarz videoları daha önce hiç paylaşmayan Diva’yı bu halde görenler ise hem şaşırdı, hem de eğlendiler.

bulent-ersoy-geyik

“Tavşan olmak istiyorum”
Ünlü sanatçı Ersoy, çekilen videoda, “ama ben geyik olmak istemiyorum geyiği sevmiyorum. Ben tavşan olmak istiyorum, sen beni niye böyle çekiyorsun ya…” dedi.

Sosyal medyada hızla yayılan bu video eğlenceli yorumlara sahne oldu.

Bülent Ersoy kaç yaşında?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy kaç yaşında diye merak ediliyordu. 9 Haziran 1952 İstanbul doğumlu olan ünlü sanatçı, 65 yaşındadır. “Diva” olarak bilinen ünlü sanatçı, sanat hayatına özel müzik dersleri alarak çok küçük yaşlarda başladı. Küçük yaşından itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan Ersoy, İstanbul Konservatuvarına 2 ay devam etmiştir. Sahneye ilk adımını 1970 yılında Fıstıkağacı, Üsküdar’da, bugün Oya Düğün Salonu olarak bilinen, mekanda atan ünlü sanatçı, bu sayede birçok kişinin dikkatini çekmiştir.

Fikret Torun tarafından düzenlenen ses yarışmasına katılarak bu yarışmada birincilik elde eden ünlü sanatçı, bu yarışma sonrasında geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

In this article