Britney Spears 8 yaşındaki yeğeni için dua istedi

ABD’li ünlü şarkıcı Britney Spears‘ın 8 yaşındaki yeğeni geçtiğimiz günlerde bir ATV kazası geçirmişti. 8 yaşındaki Maddie, Pazar günü geçirdiği kaza sırasında önündeki hendekten kaçmak isterken savrulmuş ve...

2
2

ABD’li ünlü şarkıcı Britney Spears‘ın 8 yaşındaki yeğeni geçtiğimiz günlerde bir ATV kazası geçirmişti. 8 yaşındaki Maddie, Pazar günü geçirdiği kaza sırasında önündeki hendekten kaçmak isterken savrulmuş ve bir gölete düşmüştü.

Küçük kızın durumunun kritik olduğu öğrenilmişti. Spears da kişisel Instagram hesabı üzerinden hayranlarından küçük yeğeninin iyileşmesi için dua istemişti.

‘Dualarınız ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler’

Ünlü şarkıcı günler sonra konuyla ilgili olarak bir bilgi verdi. Spears, “Maddie’nin durumu artık daha iyi, iyiye gidiyor. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Dua edelim, dua edin” ifadelerini kullandı.

Öte yandan küçük kızın aile üyelerini tanıyabildiği ancak oksijen almayı sürdürdüğü ve kazadan nörolojik olarak etkilenmediği bildirildi.

Spears’ın ATV kazası geçiren ve şu an tedavi gören 8 yaşındaki küçük yeğeni Maddie

Britney Spears’ın talihsiz anı

Ünlü şarkıcı Spears, geçtiğimiz günlerde bir konser sırasında talihsiz bir an yaşamıştı. Ünlü ismin, Las Vegas’da on binlere verdiği konserde sahnede oldukça enerjik bir şekilde dans edip şarkı söylerken elbisesi kaydı ve göğsü açıldı. Spears, bu durumun farkına varmasına rağmen profesyonelliğinden taviz vermedi ve şovuna devam etti. Sosyal medyada dolaşıma giren videonun ardından Spears, profesyonellikten taviz vermemesiyle takdir kazandı.

In this article