[sam_zone id=1]

Hülya Avşar’dan yeni program: İlk konuk Acun Ilıcalı

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, yeni bir programla ekranlara dönüyor. Avşar, Star TV’de yayınlanacak olan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı programı yapıp sunacak. Programın formatına göre her bölümde farklı...

10
10

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, yeni bir programla ekranlara dönüyor. Avşar, Star TV’de yayınlanacak olan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adlı programı yapıp sunacak.

Programın formatına göre her bölümde farklı bir kişi ekrana gelecek. Avşar, o kişinin hayatı, yaşadıkları ve ilginç anılarına dair sohbet kıvamında sorular soracak.

Programın ilk konuğu Acun Ilıcalı

Programın fragmanı yayınlandı. İlk konuk Acun Ilıcalı olacak. TV8 kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı, kanal sahibi olma öyküsüne kadar geçen süreçte yaşadıklarını ve başından geçenleri dile getirdi.

Ünlü televizyoncu, bunun yanı sıra özel hayatı hakkında da bilinmeyenleri anlattı.

Yayınlanan ilk bölüm fragmanında, Hülya Avşar, “Midye yemeye çağırdılar, gidip yedim, ben öyle bir tipim” diyen Ilıcalı’ya “Ben nasıl tipim” diye sorarken, “Sen midye görmemişsindir” cevabını aldı.

‘Ben senin cebinde hiç para görmedim’

Ilıcalı, programlar yapıp yılda 100 kere birinci olmuş birinin kanal satın almasının şaşırtıcı olmadığını vurgularken Avşar’ın ise araya girip “Ben senin cebinde hiç para görmedim” demesi dikkati çekti.

Hülya Avşar, geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye programında Sibel Can’ın yerine birkaç bölüm jüri üyeliği yapmıştı.

Avşar, Sibel Can ve Ebru Gündeş’ten önce de O Ses Türkiye programında uzun bir dönem jüri üyeliği görevini üstlendi. Avşar’ın ardından Ebru Gündeş, Gündeş’in ardından ise ünlü şarkıcı Sibel Can o koltuğa oturmuştu.

In this article