[sam_zone id=1]

Bianca Gascoigne’den itiraf! “Kendimi asla beğenmeyeceğim”

Ünlü model Bianca Gascoigne, yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı ve kendisini hala beğenmediğini itiraf etti. Kilo verdi, işi kaptı Gascoigne, katıldığı Celebrity Big Brother yarışmasında kaldığı 6...

74
74

Ünlü model Bianca Gascoigne, yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı ve kendisini hala beğenmediğini itiraf etti.

Kilo verdi, işi kaptı

Gascoigne, katıldığı Celebrity Big Brother yarışmasında kaldığı 6 hafta içerisinde 10 kilo vermişti. Efsane futbolcu Paul Gascoigne’in kızı olan Bianca, fit bir fiziğe kavuşmanın yararını kısa sürede gördü.30 yaşındaki model, bir iç çamaşırı markasının yüzü oldu.

Fiziğini korumaya niyetli

Birbirinden seksi iç çamaşırlarıyla poz veren 30 yaşındaki güzel model, haftanın 3 ya da 4 günü spor yaparak formunu koruyor. Kısa süre önce görüntüsü ile ilgili tanıntıları olduğunu açıklayan Gascoigne, “Hiçbir zaman kendimi tam olarak beğenmeyeceğim ama şu anda hayatımdaki en iyi fiziğe sahibim” diye konuşmuştu.

Bianca Gascoigne kimdir?

2006 yılında yapılan Aşk Adası reality şovunun galibi olarak tanınan İngiliz model ve televizyon ünlüsüdür. Bianca Gascoigne, dünyaca ünlü eski futbolcu Paul Gascoigne’in eski eşinin kızı olup; biri öz babasından, diğeri ise üvey babası Paul Gascoigne’den olmak üzere iki kardeşi bulunmaktadır.

Verdiği pozlar sayesinde ünlü oldu

Bianca Gascoigne, televizyondaki işlerinin yanı sıra yanında modellik de yapmaktadır. Eylül 2006’da Loaded dergisine, Ocak 2007’de de Nuts dergisine kapak olan Gascoigne’in daha sonra verdiği pozlar Maxim, FHM ve Zoo Weekly dergilerinde de yayımlanmıştır.

8163736

In this article