Beyonce ikiz doğuracak!

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce’nin bir süredir hamile olduğu iddiaları gündemdeydi. Ünlü isim, bu iddiaları kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla doğruladı. Ünlü şarkıcı, ikizlere hamile olduğunu...

10
10

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce’nin bir süredir hamile olduğu iddiaları gündemdeydi. Ünlü isim, bu iddiaları kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla doğruladı. Ünlü şarkıcı, ikizlere hamile olduğunu açıkladı.

Beyonce’nin yaptığı bu paylaşım yarım saatte yaklaşık 2 milyon kişi tarafından beğenildi. Ünlü isme çok sayıda tebrik mesajları gönderildi.

Blue Ivy’ye kardeş istiyorlardı

Güzel şarkıcı, 2008 yılında ünlü rapçi Jay-Z ile dünyaevine girmişti. Çiftin bu evliliklerinden Blue Ivy adında bir kızları dünyaya gelmişti. İkilinin bir süredir kızlarının yalnız büyümemesi için ikinci bir çocuk istedikleri öne sürülüyordu. Blue Ivy’ye bir değil, iki kardeş birden gelecek…

Gazetecileri görünce karnını kapatmıştı

Beyonce’nin geçtiğimiz günlerde eşi Jay-Z ile birlikte Los Angeles’da yediği yemeğin ardından gazetecileri görünce karnını kapatması hamile olduğu iddialarını kuvvetlendirmişti.

In this article